Izolacja budynku

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
niezgodna
Posty: 15
Rejestracja: 05 lis 2019, 17:20

Izolacja budynku

Post autor: niezgodna »

Niedawno z mężem podjęliśmy wyzwanie zbudowania własnego domu. Część rzeczy robimy własnymi rękami, ale niestety nie jest tak kolorowo, bo są rzeczy, które wykonać może tylko profesjonalna firma. I zwracam się do Was o poradę w sprawie firmy zajmującej się izolacją nowych budynków. Znacie jakieś? Myślałam o tej: http://proizol.pl/ . Jakie jest Wasze zdanie?
Awatar użytkownika
greta
Posty: 173
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:55

Re: Izolacja budynku

Post autor: greta »

A o firmie Izolmax słyszałaś? Tutaj https://www.izolmax.pl/ ich stronka. Wykonują i termoizolacje - pianą pur, celulozą, i hydroizolacje - natrysk polimocznika. Także kompleksowa oferta. Rzuć okiem, może namiar Ci się przyda.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 80
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:47

Re: Izolacja budynku

Post autor: mleczko90 »

Sprawdź https://4insulation.pl/ powinienes znaleźć wszystko co potrzebne
Awatar użytkownika
vanda
Posty: 181
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:51

Re: Izolacja budynku

Post autor: vanda »

Oczywiście, że odpowiednia izolacja budynku jest czymś bardzo istotnym. Ja ostatnio rozglądałam się nad różnymi rozwiązaniami i znalazłam świetne systemy steico na stronie eneroo.pl. Ich ogromną zaletą jest to, że chronią budynek przed negatywnym wpływem pary wodnej, zapewniając długotrwałość materiałów konstrukcyjnych. To oczywiście niejedyna zaleta tych materiałów.
Awatar użytkownika
wojtek32
Posty: 19
Rejestracja: 17 lip 2020, 18:07

Re: Izolacja budynku

Post autor: wojtek32 »

Jeżeli chcemy wykonać ocieplenie elewacji to warto pilnie przeliczyć wszystko, ponieważ - pomimo oczywistych korzyści rozłożonych w czasie - to jest to dość kosztowna inwestycja
ęrat

Re: Izolacja budynku

Post autor: ęrat »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się wykonywaniem izolacji termicznych budynków. Jeżeli mieszkacie w okolicach Rzeszowa to polecam wam skontaktować się z https://www.wotherm.com/ Sam korzystałem z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: Izolacja budynku

Post autor: melville »

Jeśli chodzi o izolację to ja wybrałem tę z pianki poliuretanowej, kupiliśmy ją w dobrej cenie w Inbud - Hurtowni izolacji termicznych z Gdyni. Tu macie ich stronę internetową http://inbud.gdynia.pl/ Mają super zaopatrzenie (kupicie tam min. wełnę mineralną, kauczuk syntetyczny, pianki polietylenowe i poliuretanowe czy płyty poliuretanowe i polistyrenowe) a do tego korzystne ceny, dlatego warto sobie ich zapamiętać.
kazną

Re: Izolacja budynku

Post autor: kazną »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://presscontent.pl/
MichałeMichalski

Re: Izolacja budynku

Post autor: MichałeMichalski »

Zdecydowanie właśnie przyszłość różnego rodzaju izolacji, w różnych miejscach to zdecydowanie piany poliuretanowe – natrysk poliuretanowy. Lekkie, nowoczesne, praktyczne, wszędzie można je zastosować, tworzą bardzo dobrą powłokę izolacyjną. Dlatego są tak często stosowane. Polecam kontakt z firmą https://www.polychem-systems.com.pl/ oni są producentem takich pian, więc będziemy mieli od razu bardzo szeroki ich wybór i dobrą dostępność
Paweł90

Re: Izolacja budynku

Post autor: Paweł90 »

Teraz nowobudowane obiekty budowlane muszą spełniać bardzo restrykcyjne przepisy jeśli chodzi o izolacyjność przegród. Współczynniki przenikania ciepła określone są w odpowiednim rozporządzeniu i trzeba się do tego stosować. W sklepie internetowym https://izosystems.pl/pl/ dostępne są różne materiały termoizolacyjne, dzięki którym wasz dom spełni te wymagania.
sambó

Re: Izolacja budynku

Post autor: sambó »

Na pewno musicie rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się wykonywaniem izolacji budynków. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.wotherm.com/ Firma ta zajmuje się izolacjami termicznymi i akustycznymi. Są doświadczonymi specjalistami, którym można zaufać.
ODPOWIEDZ