Najlepszy przewoźnik

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
tamara_63
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2022, 12:35

Najlepszy przewoźnik

Post autor: tamara_63 »

Zdarzyło się komuś z was korzystać z usług przewoźnika? Zauważyłam, że jeśli chodzi o firmy transportowe w Warszawie, to nie brakuje ofert, a sama mam w planie skorzystać. Dlatego też chciałabym, żebyście polecili mi sprawdzoną firmę w miarę możliwości. Na pewno liczy się dla mnie komfort, ale cena też nie mogę być za wysoka. Mogę na was liczyć? Byłoby świetnie :)
kamillek

Re: Najlepszy przewoźnik

Post autor: kamillek »

Jak masz na myśli transport chłodniczy to polecam skorzystać z oferty firmy Withus. Na temat tej usługi przeczytasz tutaj https://withus.pl/pl/transport-chlodniczy-slask Jest to bardzo solidna firma, która jest godna polecenia. Działają już kilka lat w czasie których zgromadzili wiele doświadczenia. Firma posiada sporo pozytywnych opinii więc można zaufać. Oprócz transportu oferuję konfekcjonowanie i magazynowanie, co jest przydatne. Sam skorzystałem z ich usługi i słowa złego nie powiem. Wszystko na czas i o czasie. Szczerze polecam!! Firma Withus to firma godna uwagi i polecenia.
ODPOWIEDZ