Prawo bankowe

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
AgnesK
Posty: 7
Rejestracja: 23 gru 2019, 6:15

Prawo bankowe

Post autor: AgnesK »

Czy znacie prawnika, który dosyć głęboko siedzi w temacie prawa bankowego? W moim rejonie żaden prawnik nie posiada takiej specjalizacji...
Awatar użytkownika
Alice_00
Posty: 8
Rejestracja: 31 sty 2020, 9:04

Re: Prawo bankowe

Post autor: Alice_00 »

Wydaje mi się, że jest do dosyć wąska specjalizacja. Ale widziałam na stronie http://kdkancelaria.pl/prawo-bankowe/ że Pani Mecenas zajmuje się takimi sprawami. Korzystałam z usług tej kancelarii w innej sprawie, Pani adwokat jest bardzo rzetelna. To świetna specjalistka.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 333
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: Prawo bankowe

Post autor: mczay »

Faktycznie nie łatwo znaleźć prawnika, który się tym zajmuje, a do tego jest w tym dobry. Jestem w stanie polecić Ci kancelarię prawniczą z Katowic, która ma wśród swoich prawników nawet takich, którzy zajmują się prawem bankowym. Jej oferta dostępna jest na stronie: https://pirozek.pl . Polecam
Awatar użytkownika
kosiba
Posty: 6
Rejestracja: 12 lut 2020, 19:37

Re: Prawo bankowe

Post autor: kosiba »

Jak zawiłe i skomplikowane może być prawo bankowe przekonali się frankowicze. Na początku było cacy a kiedy CHF skoczył w górę i przyszło spłacać bajońskie raty wszystkim opadła szczęka. Ale jest poznańska firma https://cleverstep.pl/ frankowiczom w odfranowieniu a nawet unieważnieniu kredytu jeśli w umowie zostały zawarte niedozwolone klauzule.
Awatar użytkownika
Lidka
Posty: 34
Rejestracja: 10 cze 2020, 12:29

Re: Prawo bankowe

Post autor: Lidka »

Cześć czy znacie jakiegoś prawnika, który mógłby pomóc. Wzięłam pożyczkę, niestety początkiem roku straciłam pracę. Niedawno otrzymałam sądowy nakaz zapłaty . W tym artykule czytałam, że mogę się od tego odwołać a nawet powinnam. Poinformowałam wcześniej bank o trudnej sytuacji, miałam wykupione ubezpieczenie ale tego wezwania się trochę przestraszyłam. Szukam pracy ale w obecnej dobie koronawirusa jest to ciężkie ;/
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2019, 13:47

Re: Prawo bankowe

Post autor: Aligru »

Oni powinni pomóc - https://www.kancelariasobota.pl/pomoc-frankowiczom/ - specjalizują się w pomocy frankowiczom, więc prawo bankowe powinni znać bardzo dobrze ;)
Awatar użytkownika
barylek
Posty: 172
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:33

Re: Prawo bankowe

Post autor: barylek »

A czym się kierowaliście przy wyborze konta bankowego, bo przeglądam listę https://kredytyzagranica.pl/blog/banki-w-polsce/ jednak tych banków jest tak dużo, że nie mam pojęcia na który się zdecydować. Chętnie przeczytam porady osób doświadczonych w temacie. Musicie mi coś polecić!
rozajev

Re: Prawo bankowe

Post autor: rozajev »

No niestety nie jest to taki łatwy temat dlatego od siebie polecam tutaj zerknąć https://notatek.pl/prawo-bankowe-10 to materiały z jednego z wykładów z porządnego uniwersytetu nie mam pojęcia jakich informacji konkretnie szukasz, ale wydaje mi się, że tutaj znajdziesz wiele konkretów. Pozdrawiam.
Nebiz

Re: Prawo bankowe

Post autor: Nebiz »

Jeżeli zależy Wam na wyborze porządnego banku zarówno do prowadzenia własnego konta osobistego, inwestycji oraz oszczędności to tutaj jak najbardziej mogę polecić, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez NestBank w przypadku których możecie liczyć zarówno na jasne warunki, profesjonalne wsparcie i wiele możliwości na tle konkurencji (szczególnie dla biznesów). Jeśli potrzebujecie pomocy w zakresie doradztwa inwestycyjnego to polecam odwiedzić https://nestbank.pl/Wspolne/Dokumenty-a ... westycyjne gdzie także znajdziecie do tego potrzebne dokumenty.
Awatar użytkownika
finky
Posty: 126
Rejestracja: 03 lip 2019, 22:25

Re: Prawo bankowe

Post autor: finky »

Takie regulacje są bardo zawiłe i czasem tylko ekspert może pomóc. Ale własną wiedzę również warto podnosić. Jeśli inwestujesz, to pamiętaj, że jest coś takiego, jak podatek od zysków kapitałowych https://generali-investments.pl/content ... pitalowych
Marcin43

Re: Prawo bankowe

Post autor: Marcin43 »

witam. Osobiście polecam prawników z serwisu Spolkowy.pl. Korzystałem w sprawie założenia spółki cywilnej, ale wiem że zajmują się obsługą przedsiębiorców w tym prawem bankowym. Udzielają porad prawnych online i mają pokaźną liczbę prawników. Ja zadałem pytanie, po czym otrzymałem po 30 minutach wycenę. Opłaciłem i następnego dnia miałem gotową poradę prawną. Korzystałem łącznie kilka razy w różnych sprawach, dotyczących prawa upadłościowego i naprawczego, rozwodu i spadku. Za każdym razem otrzymywałem satysfakcjonujące porady. Także polecam wszystkich serwis z czystym sumieniem.
ODPOWIEDZ