Stylowa i funkcjonalna łazienka - zakupy

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Mikeń

Stylowa i funkcjonalna łazienka - zakupy

Post autor: Mikeń »

Planuję zakupy wyposażenia łazienkowego, jednak nie do końca wiem jak się za to zabrać i też jakie market budowlane warto odwiedzić podczas poszukiwań. Macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi w tym zakresie i gdzie warto ich szukać, bo ja naprawdę nie mam pomysłów, a wszystko bardzo drożeje.
Leneśka

Re: Stylowa i funkcjonalna łazienka - zakupy

Post autor: Leneśka »

Szukając dobrej jakości wyposażenia do łazienki, w tym również techniki grzewczej i armatury to na pewno warto wspomnieć według mnie o sklepie internetowym LazienkaPlus.pl w którym można znaleźć praktycznie wszystko, ale jednocześnie w nowoczesnym wydaniu i do tego łapiąc całkiem niezłe przeceny dla mnie naprawdę okey :)
Oliśka55

Re: Stylowa i funkcjonalna łazienka - zakupy

Post autor: Oliśka55 »

Jeśli chodzi o różnorodność zestawień w dobrych cenach i też licząc na profesjonalizm obsługi przy wyborze to jak najbardziej moge polecić Wam sklep online LazienkaPlus u których opcji zdecydowanie nie brakuje zaczynającc m.in tak jak to było u nas od płytek, przez kabiny, baterie, meble i w końcu wymarzoną wannę wolnostojącą ;)
Mikeń

Re: Stylowa i funkcjonalna łazienka - zakupy

Post autor: Mikeń »

Oliśka55 pisze: ↑22 lip 2021, 22:55 Jeśli chodzi o różnorodność zestawień w dobrych cenach i też licząc na profesjonalizm obsługi przy wyborze to jak najbardziej moge polecić Wam sklep online LazienkaPlus u których opcji zdecydowanie nie brakuje zaczynającc m.in tak jak to było u nas od płytek, przez kabiny, baterie, meble i w końcu wymarzoną wannę wolnostojącą ;)
O to super, zobaczymy w takim razie co z tego wyjdzie i czy uda mi się w końcu doprowadzić te poszukiwania do końca bo żona naciska na remont :D
Łuzek

Re: Stylowa i funkcjonalna łazienka - zakupy

Post autor: Łuzek »

No i jak idą poszukiwania :) Również uważam, że akurat jeśli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia łazienkowego żeby stworzyć ją tak jak sobie zaplanowaliście to LazienkaPlus pozytywnie zaskakuje m.in odnośnie wyboru mebli łazienkowych https://www.lazienkaplus.pl/pl/meble-lazienkowe,10,c/ my znaleźliśmy sobie na przykład szafkę Oltens Hedvig w niezłej promocji :)
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Stylowa i funkcjonalna łazienka - zakupy

Post autor: kazna »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://omstore.pl/collections/akcesoria-lazienkowe
wańka

Re: Stylowa i funkcjonalna łazienka - zakupy

Post autor: wańka »

Do łazienki z pewnością będą ci potrzebne dobrej jakości baterie łazienkowe, prysznicowa, do wanny czy umywalki. Nieważne jakie potrzebujesz, to warto spojrzeć na pewno w asortyment tego sklepu - https://sklep.sotbe.com/, bo jest tu ogromny wręcz wybór baterii i to dobrej jakości :)
ODPOWIEDZ