Usługi finansowe

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Tybita-95
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2022, 16:44

Usługi finansowe

Post autor: Tybita-95 »

Pytanie do osób prowadzących firmy. Ja dopiero planuję otworzyć własną działalność i przygotowuję sobie taki wstępny biznes plan. Zastanawiam się jak radzicie sobie w sytuacjach nieopłaconych faktur? Czy zostawiacie takie usługi specjalistom? Wiem, że są takie firmy, które oferują faktoring, są różne rodzaje faktoringu, ale ja akurat nie bardzo się orientuję.
torrenta

Re: Usługi finansowe

Post autor: torrenta »

Tak naprawdę ja mam świadomość tego, jak mocno rozwija się na przykład biznes, ale jednak też finanse są potrzebne. I dlatego ja sprawdzam coś takiego https://bcmtl.org/ , bo jednak każdy ma dla mnie jakieś informacje, ale lubię też po prostu sprawdzać najróżniejsze możliwości. I na pewno nie będę sobie w tym względzie nic mówić, poza tym, że jednak spróbuję działać po swojemu.
tośkaa

Re: Usługi finansowe

Post autor: tośkaa »

Akurat ja myślę o tym by w najbliższym czasie postawić na volvo leasing kalkulator . Widziałam, że jeśli chodzi o tą firmę to tutaj cała sprawa zwiazana z leasingiem przebiega bardzo szybko i sprawnie, więc może jednak to będzie dobry wybór
Harnaś

Re: Usługi finansowe

Post autor: Harnaś »

W obliczu rosnącego zainteresowania instrumentami finansowymi opartymi na wskaźnikach, emisja obligacji opartych na WIRON stanowi interesującą opcję. Więcej informacji na ten temat znajdziesz pod adresem https://polskastrefa.pl/emisja-obligacj ... y-nastapi/ ale na chwilę obecną, nie ma jeszcze ogłoszonej konkretnej daty emisji, ale to zagadnienie jest na pewno warte uwagi inwestorów.
ODPOWIEDZ