Usługi kosmetyczne Wrocław

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
luiza_92
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2020, 17:55

Usługi kosmetyczne Wrocław

Post autor: luiza_92 »

Jakie macie opinie na temat salonu La Maddalena we Wrocławiu? Podzielcie się wrażeniami z wizyty w tym gabinecie. Myślę, czy nie wybrać się tam na masaż, dlatego pytam o wasze doświadczenia :)
Awatar użytkownika
sobieslawa_64
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2020, 5:49

Re: Usługi kosmetyczne Wrocław

Post autor: sobieslawa_64 »

Na urodziny dostałam od przyjaciółki bon na zabieg pielęgnacyjny na ciało w La Maddalenie. Wspaniały prezent, dzięki któremu zresztą zostałam stałą klientką tego salonu. Atmosfera odprężenia i relaksu towarzyszy mi na długo po jego opuszczeniu :)
dżaga

Re: Usługi kosmetyczne Wrocław

Post autor: dżaga »

A czy wiecie może gdzie stosują kwas hialuronowy w Krakowie ? W sensie, gdzie wykonują niezawodne zabiegi z tym naturalnym produktem? Chciałabym wybrać się na powiększanie ust, a także zminimalizowanie widoczności zmarszczek.
Justyś

Re: Usługi kosmetyczne Wrocław

Post autor: Justyś »

Ja chodzę do salonu Argania przy Horbaczewskiego 57a/6 systematycznie od dłuższego czasu i jestem zawsze zadowolona z jakości usług oraz z bardzo sympatycznej obsługi, można sobie miło porozmawiać. Wizytę możesz sobie zarezerwować u nich na stronie http://www.salonargania.pl
ODPOWIEDZ