Strona 1 z 1

Książki z antykwariatu

: 13 sty 2020, 9:20
autor: greta
Przeglądając internet trafiłam tutaj http://literacki24.pl/ na antykwariat. Przejrzałam ich ofertę i znalazłam wiele ciekawych książek, których na próżno szukać na sklepowych półkach. Zamówiłabym kilka z nich, ale nie znam tej strony. Ktoś miał kontakt z tym sklepem? Ja chyba zaryzykuję, bo w sieci znalazłam dobre opinie o nich.

Re: Książki z antykwariatu

: 03 lut 2020, 12:22
autor: magnolia
oooo ciekawe! ja akurat wolę nowości, więc zamawiam w księgarniach internetowych https://inverso.pl/ksiazki-nowosci :) ale wiadomo, dla każdego coś dobrego

Re: Książki z antykwariatu

: 03 lut 2020, 19:54
autor: kazna
Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
https://vita-centrum.pl

Re: Książki z antykwariatu

: 26 lut 2020, 12:20
autor: suzzi
Ja wam powiem, że antykwariaty to najlepsze, co można było dla książek wymyślić. Może nie skupują drogo, ale za to można dobre książki za bezcen prawie dostać. I tak na przykład mam w domu od niedawna polską wersję "Ikony ewolucji. Nauka czy mit?" pod wydawnictwem enarche, a wczoraj dokupiłam się za grosze wersji angielskiej. I mam w domu komplet.

Re: Książki z antykwariatu

: 12 mar 2020, 10:47
autor: steffi
Można tak kupić za bardzo dobre ceny książki. Mnie to z kolei interesuje bardziej oferta antykwariatu ze względu na sprzedaż książek. Mam w domu ich pełno. Sprawdźcie sobie tu ofertę od https://tezeusz.pl/info/skup-ksiazek Mają punkty stacjonarne w całej Polsce, także i proponują skupowanie książek z własnym dowozem.

Re: Książki z antykwariatu

: 24 cze 2020, 9:34
autor: smarkata
Raczej rzadko odwiedzam antykwariat, prędzej by sprzedać niz kupić książki. Wolę internetową księgarnię gdzie zawsze znajduję ciekawe tytuły np ta https://www.taniaksiazka.pl/paranormaln ... 78851.html To książka oparta na faktach. Opowiada mrożące krew w żyłach historie.

Re: Książki z antykwariatu

: 08 lip 2020, 9:16
autor: martan
Ja kupuję książki przez internet. Szybko, tanio i bez wychodzenia z domu. Mam sprawdzoną księgarnię internetową, którą jest https://www.arkady.info/ Polecam wam zapoznać się z ich ofertą. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Re: Książki z antykwariatu

: 28 paź 2020, 17:41
autor: Dorcia
Uwielbiam stare wydania książek i często zaglądam do antykwariatu, zwłaszcza po książki popularnonaukowe. Interesuje mnie od pewnego czasu darwinizm i dlatego zaczęłam śledzić też twórczość Michaela J. Behe, amerykańskiego biochemika i autora książki „Granica ewolucji”. Będzie ona już wkrótce opublikowana przez wydawnictwo Fundacji En Arche. Warto też wspomnieć o Webinarium https://granicaewolucji.pl / , które odbędzie się z udziałem autora już w listopadzie.