Strona 1 z 1

Apteka internetowa

: 18 mar 2020, 10:46
autor: serce
Myślę, że obecnie najbezpieczniej jest kupować wszystko online. Oczywiście najważniejsze są rzeczy pierwszej potrzeby takie jak leki. Można je kupić w aptece internetowej takiej jak ta: https://www.apteka-leki.pl/ Niektórzy obawiają się czy te leki pochodzą z dobrego , sprawdzonego źródła. Ale przecież można sprawdzić zawsze informacje na ich temat. Macie jakieś sprawdzone apteki internetowe z których korzystacie?

Re: Apteka internetowa

: 05 sie 2020, 23:16
autor: Tanika
Czasem zdarza mi się korzystać, ale np. jeśli chodzi o realizację e-recepty, to jednak wygodniej pójść do apteki i kupić leki na miejscu. przynajmniej dla mnie :) szczególnie, że realizuję takie recepty w dozie już od zeszłego roku.

Re: Apteka internetowa

: 27 sie 2020, 17:06
autor: bodo5q
W DOZ to chyba jeszcze w zeszłym roku taką możliwość wprowadzili, u mnie na osiedlu to na drzwiach pojawiła się j€ż dawno naklejka że mają takie recepty

Re: Apteka internetowa

: 01 wrz 2020, 15:42
autor: suzzi
No dobra, teraz wiem, gdzie mam iść, ale co polecacie na zapalenie stulejki u dzieci ? Moi oboje synowie to przechodzą, a lekarz nic nie może poradzić, nie widząc tego. A nie przyjmie, bo i po co. No to może wy, rodzice, coś mi w tej kwestii podpowiecie? Będę wdzięczna.

Re: Apteka internetowa

: 14 wrz 2020, 23:39
autor: draco
To fakt, że teraz już większość aptek realizuje e-recepty i chwała za to, bo w obecnym czasie to najlepsze rozwiązanie :) Ale faktycznie, doz chyba jako pierwszy wprowadził taką możliwość.