Apteka internetowa

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
serce
Posty: 66
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:08

Apteka internetowa

Post autor: serce »

Myślę, że obecnie najbezpieczniej jest kupować wszystko online. Oczywiście najważniejsze są rzeczy pierwszej potrzeby takie jak leki. Można je kupić w aptece internetowej takiej jak ta: https://www.apteka-leki.pl/ Niektórzy obawiają się czy te leki pochodzą z dobrego , sprawdzonego źródła. Ale przecież można sprawdzić zawsze informacje na ich temat. Macie jakieś sprawdzone apteki internetowe z których korzystacie?
Awatar użytkownika
Tanika
Posty: 94
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:37

Re: Apteka internetowa

Post autor: Tanika »

Czasem zdarza mi się korzystać, ale np. jeśli chodzi o realizację e-recepty, to jednak wygodniej pójść do apteki i kupić leki na miejscu. przynajmniej dla mnie :) szczególnie, że realizuję takie recepty w dozie już od zeszłego roku.
Awatar użytkownika
bodo5q
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2020, 17:23

Re: Apteka internetowa

Post autor: bodo5q »

W DOZ to chyba jeszcze w zeszłym roku taką możliwość wprowadzili, u mnie na osiedlu to na drzwiach pojawiła się j€ż dawno naklejka że mają takie recepty
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 112
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:55

Re: Apteka internetowa

Post autor: suzzi »

No dobra, teraz wiem, gdzie mam iść, ale co polecacie na zapalenie stulejki u dzieci ? Moi oboje synowie to przechodzą, a lekarz nic nie może poradzić, nie widząc tego. A nie przyjmie, bo i po co. No to może wy, rodzice, coś mi w tej kwestii podpowiecie? Będę wdzięczna.
Awatar użytkownika
draco
Posty: 18
Rejestracja: 05 lip 2020, 19:32

Re: Apteka internetowa

Post autor: draco »

To fakt, że teraz już większość aptek realizuje e-recepty i chwała za to, bo w obecnym czasie to najlepsze rozwiązanie :) Ale faktycznie, doz chyba jako pierwszy wprowadził taką możliwość.
ODPOWIEDZ