Strona 1 z 1

alergia

: 25 mar 2020, 14:27
autor: annika
Czy sa tu alergicy? Tez jak ja cierpicie gdy pylą wiosną rośliny? Dla mnie to ciężki czas w roku, bez leków ani rusz. Co wam najbardziej pomaga?

Re: alergia

: 13 kwie 2020, 14:15
autor: włóczykij13
Alergie można pokonać! Jednakże trzeba wiedzieć, w jaki sposób. Mi w tym pomogła przychodnia http://www.alergolog.lublin.pl/ , gdzie zostałem poddany stosownej diagnostyce i leczeniu.

Re: alergia

: 19 kwie 2020, 19:45
autor: Sarina
Problem zwiazany z astma i alergiami jest obecnie dosyc czesty. Moja babcia boryka sie z tym jednak odkad przebywa w domu seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu/ i jest pod calodobową opieka wykwalifikowanego i pomocnego personelu - to stan zdrowia jest znacznie lepszy. Podaja jej regularnie leki, gotują domowo i jest przyjazna atmosfera.

Re: alergia

: 22 lip 2020, 2:54
autor: melville
Jestem z Lublina. Skorzystałem z linka od Ciebie i rzeczywiście pani doktor Stelmasiak to wspaniała lekarka, bardzo jestem zadowolony, że tam trafiłem. W testach wyszła mi alergia na pyłki, biorę teraz leki i czuję się o niebo lepiej.

certyfikacja iso oznacza

Re: alergia

: 30 sie 2020, 13:45
autor: adik
Alergie są bardzo uciążliwe i najlepiej jest skontaktować się z lekarzem w tym względzie. W internecie też jest wiele informacji na ten temat. Zobaczcie sobie np. portale typu http://www.choroby.online/. Może tam znajdziecie jakiś ciekawe sposoby na walkę z alergiami.

Re: alergia

: 02 paź 2020, 20:57
autor: steffi
Na pewno warto zainwestować w oczyszczacz powietrza. Przy alergikach jest to obowiązkowy sprzęt w domu. Warto sobie tu sprawdzić firmę https://ozonatory.eu i ich propozycje, także i na ozonatory.

Re: alergia

: 30 paź 2020, 22:37
autor: tirlecziką
najlepiej zainwestowac w produkty stadler form. czyszczacz działa ekspresowo, usuwając zanieczyszczenia z powietrza,dodatkowym atutem jest to że nie jest on głośny, a także możliwość korzystania z aplikacji.

Re: alergia

: 30 lis 2020, 7:19
autor: goma
Ozon nie tylko doskonale radzi sobie z alergenami pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, ale również skutecznie zwalcza i eliminuje szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje. Sprawdźcie oferte firmy Airozone z zakresu ozonowania pomieszczeń.

Re: alergia

: 27 gru 2020, 14:25
autor: maśka
Oczyszczacz powietrza tak naprawdę to jest to. świetny produkt tak naprawde i w dobrej cenie mają na sklepie https://aquasystem.pl/ jak chcecie filtry do wody to warto równiez tam zajrzeć :D

Re: alergia

: 31 gru 2020, 11:45
autor: olaśliwka
Potwierdzam, wiosna to najgorsza pora roku :( . Regularnie badam się pod tym kątem w http://www.cmryska.pl/poradnie-specjali ... doroslych/ i unikam spacerów podczas pylenia poszczególnych roślin. Chyba już się do tego przyzwyczaiłam...

Re: alergia

: 07 sty 2021, 13:05
autor: Śnieżka
My zainstalowaliśmy w domu oczyszczacz powietrza. Jest zamontowany w pokoju córki, która ma alergię i astmę. Wybraliśmy ten model https://zdrovi.pl/produkt/sharp-kc-a50euw/ i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Re: alergia

: 04 mar 2021, 12:08
autor: robertpolerski
Prawda, oczyszczacze powietrza bardzo poprawiają komfort codziennego funkcjonowania, ale nic nie zastąpi wizyty u doświadczonego alergologa lub wykonania testów alergicznych z krwi. W Białymstoku jest mnóstwo miejsc, gdzie można takie testy wykonać od ręki.

Re: alergia

: 06 mar 2021, 8:16
autor: Zdzisiek78Ś
Ja również podpisuję się pod tym obiema rękoma. Oczyszczacze powietrza to błogosławieństwo dla alergików. Mamy takie urządzenie od dwóch lat i nie zamierzamy z niego rezygnować. Mimo, że nasz syn kończy właśnie immunoterapię, którą prowadzi alergolog z https://medicapark.pl/alergologia,11,pl .

Re: alergia

: 30 mar 2021, 9:52
autor: pawłowskiadam
Od dziecka miewam problemy z różnego rodzaju alergiami dlatego do sprzątania w domu wykorzystuję ekologiczne środki, które zamawiam przez stronę firmy Aquafor gdzie dystrybuują bezpieczne środki, po których nie wyskakują mi żadne wysypki. Korzystne ceny i wysoka jakość produktów.

Re: alergia

: 21 kwie 2021, 15:05
autor: Kamaś2
Ja miałam uporczywy problem z moim mieszkaniem. Mam alergię na kurz i było go pełno, szczególnie że odziedziczyłam je w stanie wymagającym remontu. Znalazłam firmę, która zajmuje się kompleksowym czyszczeniem bakterii. https://ozonosfera.pl/ przeprowadza ozonowanie w przyzwoitych pieniądzach, a co najważniejsze - skutecznie.