alergia

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
annika
Posty: 103
Rejestracja: 14 mar 2020, 0:57

alergia

Post autor: annika »

Czy sa tu alergicy? Tez jak ja cierpicie gdy pylą wiosną rośliny? Dla mnie to ciężki czas w roku, bez leków ani rusz. Co wam najbardziej pomaga?
Awatar użytkownika
włóczykij13
Posty: 172
Rejestracja: 31 mar 2020, 11:36

Re: alergia

Post autor: włóczykij13 »

Alergie można pokonać! Jednakże trzeba wiedzieć, w jaki sposób. Mi w tym pomogła przychodnia http://www.alergolog.lublin.pl/ , gdzie zostałem poddany stosownej diagnostyce i leczeniu.
Awatar użytkownika
Sarina
Posty: 317
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:26

Re: alergia

Post autor: Sarina »

Problem zwiazany z astma i alergiami jest obecnie dosyc czesty. Moja babcia boryka sie z tym jednak odkad przebywa w domu seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu/ i jest pod calodobową opieka wykwalifikowanego i pomocnego personelu - to stan zdrowia jest znacznie lepszy. Podaja jej regularnie leki, gotują domowo i jest przyjazna atmosfera.
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: alergia

Post autor: melville »

Jestem z Lublina. Skorzystałem z linka od Ciebie i rzeczywiście pani doktor Stelmasiak to wspaniała lekarka, bardzo jestem zadowolony, że tam trafiłem. W testach wyszła mi alergia na pyłki, biorę teraz leki i czuję się o niebo lepiej.
Awatar użytkownika
adik
Posty: 31
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:12

Re: alergia

Post autor: adik »

Alergie są bardzo uciążliwe i najlepiej jest skontaktować się z lekarzem w tym względzie. W internecie też jest wiele informacji na ten temat. Zobaczcie sobie np. portale typu http://www.choroby.online/. Może tam znajdziecie jakiś ciekawe sposoby na walkę z alergiami.
Awatar użytkownika
steffi
Posty: 249
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: alergia

Post autor: steffi »

Na pewno warto zainwestować w oczyszczacz powietrza. Przy alergikach jest to obowiązkowy sprzęt w domu. Warto sobie tu sprawdzić firmę https://ozonatory.eu i ich propozycje, także i na ozonatory.
tirlecziką

Re: alergia

Post autor: tirlecziką »

najlepiej zainwestowac w produkty stadler form. czyszczacz działa ekspresowo, usuwając zanieczyszczenia z powietrza,dodatkowym atutem jest to że nie jest on głośny, a także możliwość korzystania z aplikacji.
Awatar użytkownika
goma
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:56

Re: alergia

Post autor: goma »

Ozon nie tylko doskonale radzi sobie z alergenami pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, ale również skutecznie zwalcza i eliminuje szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje. Sprawdźcie oferte firmy Airozone z zakresu ozonowania pomieszczeń.
maśka

Re: alergia

Post autor: maśka »

Oczyszczacz powietrza tak naprawdę to jest to. świetny produkt tak naprawde i w dobrej cenie mają na sklepie https://aquasystem.pl/ jak chcecie filtry do wody to warto równiez tam zajrzeć :D
olaśliwka

Re: alergia

Post autor: olaśliwka »

Potwierdzam, wiosna to najgorsza pora roku :( . Regularnie badam się pod tym kątem w http://www.cmryska.pl/poradnie-specjali ... doroslych/ i unikam spacerów podczas pylenia poszczególnych roślin. Chyba już się do tego przyzwyczaiłam...
Śnieżka

Re: alergia

Post autor: Śnieżka »

My zainstalowaliśmy w domu oczyszczacz powietrza. Jest zamontowany w pokoju córki, która ma alergię i astmę. Wybraliśmy ten model https://zdrovi.pl/produkt/sharp-kc-a50euw/ i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
robertpolerski
Posty: 97
Rejestracja: 07 wrz 2020, 14:31

Re: alergia

Post autor: robertpolerski »

Prawda, oczyszczacze powietrza bardzo poprawiają komfort codziennego funkcjonowania, ale nic nie zastąpi wizyty u doświadczonego alergologa lub wykonania testów alergicznych z krwi. W Białymstoku jest mnóstwo miejsc, gdzie można takie testy wykonać od ręki.
Zdzisiek78Ś

Re: alergia

Post autor: Zdzisiek78Ś »

Ja również podpisuję się pod tym obiema rękoma. Oczyszczacze powietrza to błogosławieństwo dla alergików. Mamy takie urządzenie od dwóch lat i nie zamierzamy z niego rezygnować. Mimo, że nasz syn kończy właśnie immunoterapię, którą prowadzi alergolog z https://medicapark.pl/alergologia,11,pl .
pawłowskiadam

Re: alergia

Post autor: pawłowskiadam »

Od dziecka miewam problemy z różnego rodzaju alergiami dlatego do sprzątania w domu wykorzystuję ekologiczne środki, które zamawiam przez stronę firmy Aquafor gdzie dystrybuują bezpieczne środki, po których nie wyskakują mi żadne wysypki. Korzystne ceny i wysoka jakość produktów.
Kamaś2

Re: alergia

Post autor: Kamaś2 »

Ja miałam uporczywy problem z moim mieszkaniem. Mam alergię na kurz i było go pełno, szczególnie że odziedziczyłam je w stanie wymagającym remontu. Znalazłam firmę, która zajmuje się kompleksowym czyszczeniem bakterii. https://ozonosfera.pl/ przeprowadza ozonowanie w przyzwoitych pieniądzach, a co najważniejsze - skutecznie.
ODPOWIEDZ