Strona 1 z 1

Język niemiecki

: 31 mar 2020, 11:33
autor: paniola
Z racji tego ze pojawiła sie dla mnie świetna oferta pracy w niemczech, postanowiłam zainwestować w siebie i ten język. Nauka niemieckiego w warszawie https://www.warszawa.oei.org.pl/nauka-n ... warszawie/ to najlepszy wybór. Oferta obejmuje szeroki wachlarz kursów na każdym poziomie i dla każdej grupy wiekowej oraz szybkie postępy w nauce w miłej atmosferze.

Re: Język niemiecki

: 16 kwie 2020, 16:12
autor: Dziewczyna
Z tego, co się orientuję, to kursy między innymi języka niemieckiego na wysokim poziomie oferuje również Szkoła Językowa ProfiLingua. Z jej pełną ofertą możecie w wolnej chwili zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/. Jest to szkoła działająca na rynku już od wielu lat, mająca sporo zadowolonych uczniów, więc sądzę, że możecie jej zaufać ;)

Re: Język niemiecki

: 24 kwie 2020, 19:27
autor: zenka
Zerknij na opcje w Lincolnie https://lincoln.edu.pl/ - to jedna z bardziej doświadczonych szkół językowych i niemiecki tez mają na stałe w różnych stopniach. Bardzo ciekawe metody nauczania, skuteczne, nie boisz się mówić co zwykle jest problemem wśród samouków. Ja zdawałam u nich też egzamin

Re: Język niemiecki

: 22 cze 2020, 11:01
autor: sofia11
Jeśli chcesz nauczyć się języka niemieckiego polecam naukę w tej szkole językowej https://www.deru.pl/ Z tego co widziałam oferta jest tam bardzo rozbudowana i można uczyć się również m.in francuskiego, włoskiego, hiszpanskiego... Ja marzę o hiszpańskim :)

Re: Język niemiecki

: 29 cze 2021, 7:45
autor: anką07
Ich würde auch sehr gern meine Deutschkenntnisse verbessern. Ich habe zwar an einem Deutschkurs teilgenommen und viele Menschen kennengelernt - auch meine beste Freundin. Sie hat mir gesagt, dass ich Instagram Follower kaufen solle. Sie ist eine sehr gute Freundin.

Re: Język niemiecki

: 24 lip 2021, 8:51
autor: kacc
Rzeczywiście jak się chce podjąć pracę w Niemczech to warto język znać. Chociaż na takim poziomie by się swobodnie porozumieć, inne umiejętności na pewno przyjdą z czasem. Przebywając z osobami rozmawiającymi po niemiecku dość naturalnie uczymy się lepiej posługiwać tym językiem. Co do samej pracy w Niemczech to zobaczcie tu na ofertę https://eopiekunka.pl/oferty-pracy/ . Moim zdaniem taka praca opiekunki to dobre rozwiązanie i dla osób z doświadczeniem i dla tych co dopiero zaczynają zdobywać dodatkowe kwalifikacje.

Re: Język niemiecki

: 25 sie 2021, 10:35
autor: maślanka
Sama zastanawiam się nad podjęciem pracy opiekunki w Niemczech. To zajęcie jest tam zdecydowanie bardziej cenione niż w naszym kraju. Jednak prawda jest taka, że bez języka ciężko porozumiewać się z seniorami. Zaczęłam szukać sposobów na szybką naukę języka niemieckiego o natrafiłam na taki poradnik https://elubaczow.com/2021/07/26/jak-sz ... mieckiego/ . Mnie te informacje bardzo pomogły.