Strona 1 z 1

Instytut Medycyny Estetycznej Wrocław

: 13 maja 2020, 4:24
autor: Strzeżymira1980
Cześć! Jest tutaj ktoś, kto brał udział, w którymś z kursów organizowanych przez pimik.pl? Jakie macie opinie? Podzielcie się wrażeniami, czy warto :)

Re: Instytut Medycyny Estetycznej Wrocław

: 13 maja 2020, 4:53
autor: Lesław-89
Według mnie zdecydowanie warto. Dzięki udziałowi w jednym z kursów zdobyłem o wiele większą wiedzę w zakresie korzystania z kwasu hialuronowego. To dało mi certyfikat i udało mi się otworzyć własny gabinet medycyny estetycznej. Polecam takie kursy, bo pozwalają nie tylko poszerzyć wiedzę, ale i poćwiczyć w praktyce :)

Re: Instytut Medycyny Estetycznej Wrocław

: 04 paź 2021, 20:43
autor: finky
Lesław-89 pisze: ↑13 maja 2020, 4:53 Według mnie zdecydowanie warto. Dzięki udziałowi w jednym z kursów zdobyłem o wiele większą wiedzę w zakresie korzystania z kwasu hialuronowego. To dało mi certyfikat i udało mi się otworzyć własny gabinet medycyny estetycznej. Polecam takie kursy, bo pozwalają nie tylko poszerzyć wiedzę, ale i poćwiczyć w praktyce :)
Taki biznes nie jest łatwy, i wymaga przy trym sporej wiedzy, nie tylko biznesowej. Może się przydać wsparcie informatyczne np. program, który pozwala na elektroniczne zarządzanie dokumentacją https://www.rsqphysio.com/ebook