Strona 1 z 1

Wakacyjne kursy językowe?

: 10 cze 2020, 10:30
autor: Bonno
Gdzie posłać w Bielsku Białej dzieciaki na naukę angielskiego lub niemieckiego w czasie wakacji?

Re: Wakacyjne kursy językowe?

: 11 cze 2020, 10:53
autor: Raobserwator
Fajny pomysł na zapełnienie dzieciakom czasu tym bardziej że w ostatnich miesiącach nauki za dużo nie miały :)

Re: Wakacyjne kursy językowe?

: 17 lip 2020, 19:12
autor: kilobajt
Osobiście nigdy nie miałem okazji próbować nauki języka obcego w taki sposób, ale jakby nie było może to być dość ciekawe. Ja jestem również bardzo zadowolony z tego, że w szkole językowej https://lincoln.edu.pl/ zapisałem się na kurs języka angielskiego. Jak dla mnie ten wybór był zdecydowanie najlepszy,

Re: Wakacyjne kursy językowe?

: 23 lip 2020, 9:38
autor: lormol
Warto rozejrzeć się za jak najlepszą szkołą języka angielskiego. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa mazowieckiego to polecam wam zapoznać się z ofertą https://bradburyschool.com/ Jest to bardzo dobra szkoła językowa, która znajduje się w Konstancinie-Jeziorna pod Warszawą.

Re: Wakacyjne kursy językowe?

: 28 lip 2020, 18:26
autor: Dziewczyna
A czy warto Waszym zdaniem zapisać się na jakiś kurs językowy on-line? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie kursy nawet z języka chińskiego. Może ktoś z Was uczy się właśnie tego języka? I jak ? Warto zaczynać?

damskie torebki skórzane włoskie

Re: Wakacyjne kursy językowe?

: 30 sie 2020, 14:47
autor: hunebe
Ja na żadne dodatkowe kursy nigdy nie chodziłam. Co najwyżej potrzebne materiały zamawiam na https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip i uczyłam się sama.

Re: Wakacyjne kursy językowe?

: 20 wrz 2020, 10:20
autor: mem002
My wspólnie z żoną stwierdziliśmy, że wybieramy dla dziecka szkołę z rozszerzonym programem i przede wszystkim szkołę, która posiada rozszerzony język angielski. Udało nam się znaleźć takie miejsce, jak Te Vizja, która oferuje taki program edukacyjny.

Re: Wakacyjne kursy językowe?

: 12 lis 2020, 11:46
autor: tębyrn
Warto poszerzyć swoją znajomość językową. Jeżeli rozglądacie się za dobrą szkołą językową, do której warto się zapisać to polecam wam kontaktować się z http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/ Szkoła ta znajduje się pod Bielsko-Białą.

Re: Wakacyjne kursy językowe?

: 18 gru 2020, 4:29
autor: niż44
Szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem znaczenie kursów sezonowych. Zawsze czuję się bardziej komfortowo z bardziej elastycznym harmonogramem, kiedy możesz dopasować zajęcia do swoich potrzeb. Jest to również wygodne, gdy zajęcia są prowadzone przez Internet. Jest to teraz bardziej istotne niż kiedykolwiek wcześniej. A jeśli potrzebujesz dobrych korepetytorów, radzę skorzystać z usług tego serwisu https://buki.org.pl/korepetycje/ .

Re: Wakacyjne kursy językowe?

: 16 mar 2021, 8:59
autor: achć
Kurs językowy to świetny pomysł, ja chciałam się troszkę podszkolić z języka włoskiego, jako, że mamy teraz w pracy partnera z Włoch, a ja kiedyś się już uczyłam tego języka. Poszłam na kurs do szkoły językowej LING Partner https://www.lingpartner.pl/oferta/kursy ... zyki-kursy i oni mają kursy od podstaw, naprawdę fajnie uczą, ale też takie doszkalają ce. Ich lektorzy są kompetentni, znają się na tym, co robią, a sam kurs jest w dobrej cenie, polecam.

Re: Wakacyjne kursy językowe?

: 18 mar 2021, 14:58
autor: nabila
Nigdy nie byłam na takim kursie językowym. Słyszałam dużo dobrego o wyjazdach, na których dzieciaki uczą się danego języka, np. do Hiszpanii, by uczyć się hiszpańskiego, osłuchiwać się z nim i rozmawiać z tubylcami. Wydaje mi się to bardziej efektywne niż rozmowy z polskimi nauczycielami w polskiej szkole.

Re: Wakacyjne kursy językowe?

: 06 maja 2021, 10:41
autor: ŁukaszeQ
Z mojej strony mogę wam polecić ciekawy kurs z questfe.pl. Dzieciaki są bardzo zadowolone z tego kursu języka angielskiego. Sam skorzystałem z tego kursu za na mową dzieci. Dzieci bardzo chwała ten kurs języka angielskiego i nie sprawia im żadnych problemów. Posiadają specjalny kurs dla dzieci w wieku 9-14 lat.

Психология.

: 26 maja 2021, 12:39
autor: Iriną Zątineyko
Nazywam się Iryna Zatineyko-Mychailevych. Jestem praktykującym psychologiem dziecięcym, mam ankietę na serwisie korepetycji Buki. Psychologia to nie tylko mój zawód, ale sprawa całego życia. Chętnie dzielę się informacjami i wiedzą ze wszystkimi na moim blogu, link do którego znajduje się w mojej ankiecie.
Jestem zamężna i mam dziecko. Byłam bardzo szczęśliwa, mając możliwość poczuć radość macierzyństwa i wychowywać własne dziecko. Z wielką radością pomagałam dzieciom przez całą swoją praktykę, ponieważ ich radość, otwartość i szczerość daje nadzieję i inspiruje nawet dorosłych.
Оto moja witryna https://psycholog-dzieciecy-blog.blogspot.com/
Przystąp)

Matematyka

: 27 maja 2021, 14:32
autor: Rusląn Garanin
Nazywam się Ruslan Garanin. Pracuję w IT i w marketingu. Studiowałem na uniwersytecie na kierunku fizyka, ale naukowcem jednak nie zostałem. Przez całe życie okazuję miłość i szacunek do nauk ścisłych. Czasami lubię też uczyć dzieci i dorabiać jako nauczyciel matematyki i fizyki. Od czasu do czasu dzielę się pożyteczną wiedzą i doświadczeniem z matematyki oraz kariery na swoim blogu, do którego udostępniam link w moim profilu.
Lubię się komunikować, czytać i uczyć. Jestem zawsze gotowy, aby nauczyć się czegoś nowego i omówić ciekawe tematy oraz sytuacje życiowe. Moja żona i ja lubimy podróżować do nowych miast i poznawać nowych ludzi.
Oto moja witryna https://blog-korepetycja-matematyki.blogspot.com/

Re: Wakacyjne kursy językowe?

: 22 wrz 2021, 9:53
autor: Wałecka
Postanowiłam się zapisać na wakacyjny kurs niemieckiego łódź https://akcent-edu.pl/kursy-wakacyjne-ogolne-k-60.html . We wakacje miałam więcej czasu więc idealny kurs do tego kurs online mogłam sobie wybrać indywidualny albo z grupą kilku osób. Kurs bardzo mi pomógł teraz nie boję się rozmawiać po języku niemieckim.