Strona 1 z 1

Wywóz odpadów

: 10 cze 2020, 20:11
autor: cruz4
Jak wywozić odpady? Jak je przechowywać?

Re: Wywóz odpadów

: 11 cze 2020, 10:27
autor: helena27
Najbezpieczniejszym sposobem na zapobieganie zagrożeniom związanym z odpadami niebezpiecznymi jest ich odpowiednie składowanie w pojemnikach na odpady https://ekomed-go.pl/. Ponadto, kontenery na materiały niebezpieczne muszą być umiejscowione z dala od dróg ewakuacyjnych oraz ich bezpośredniego otoczenia.

Re: Wywóz odpadów

: 19 cze 2020, 8:33
autor: Ziemniak
To zależy, jeśli chodzi o odpady takie komunalne, to normalnie odbiera to firma w wybrany dzień tygodnia. A jeśli mówimy o specjalnych odpadach - gruz, jakieś odpady niebezpieczne itp. to mój ojciec np. korzystał ostatnio z usług http://korona-odpady.pl/oferta/ przywieźli mu pod dom kontener a kiedy go załadował, bez problemu odebrali. Szybko i sprawnie, bardzo kontaktowa ekipa, dopasowali się do terminów, które najbardziej odpowiadały ojcu :)

Re: Wywóz odpadów

: 01 lip 2020, 9:02
autor: serce
Jeśli chodzi o odpady w firmie to najlepiej skorzystać z pomocy kogoś, kto wywiezie odpady. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej na temat tej firmy. Znajduje się w Poznaniu i w ofercie ma niszczenie dokumentów, skup elektrośmieci, odbiór elektrośmieci, wywóz mebli. To ważne by nie zanieczyszczać środowiska i pozbywać się śmieci w odpowiedni sposób.

Re: Wywóz odpadów

: 09 lip 2020, 18:23
autor: włóczykij13
Odpadów produkujemy dosyć sporo, dlatego zawiązanie współpracy z firmą odpowiedzialną za te zadanie było obowiązkowe. Zadanie te powierzyłem ekipie https://selectbud.pl/ , która wykonała kawał solidnej roboty.

Re: Wywóz odpadów

: 05 sie 2020, 10:31
autor: aletta
Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina i rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się wywożeniem odpadów to polecam wam skontaktować się z http://jumar.info.pl/ Sam korzystam z ich usług i mogę powiedzieć że działają bardzo sprawnie i mają całkiem niezłe ceny. Warto się do nich zgłosić.

Re: Wywóz odpadów

: 13 lis 2020, 13:09
autor: piomer123
Jeżeli chodzi o wywóz gruzu i innych odpadów powstałych na placu budowy i podczas remontów to najlepiej skorzystać z usług firmy, które oferuje kompleksowe usługi związane z wynajmem kontenerów oraz wywozem tego typu śmieci. Właśnie taką ofertę można znelźć na stronie https://www.klin.waw.pl/wywoz-gruzu.

Re: Wywóz odpadów

: 18 lis 2020, 16:33
autor: ewe211
A o jakie konkretnie odpady chodzi? Masz jakieś konkretny rzeczy do wywiezienia czy raczej chodzi o codzienne odpady?

___
kontenery na gruz Warszawa

Re: Wywóz odpadów

: 19 gru 2020, 17:15
autor: grażka90
Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w badania odpadow ? Zalezy mi na tym,aby do miejsca,w ktorym mam swoja niewielka fabrykę, nie mozna było się przyczepic. https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... a-odpadow/ Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam.

Re: Wywóz odpadów

: 04 sty 2021, 9:53
autor: lómtirnis
Na odpadach można jeszcze zarobić. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Bydgoszczy to polecam wam zgłosić się do http://zakladobrotuzlomem.pl/ Firma ta zajmuje się skupowaniem złomu, makulatury i tworzyw sztucznych. Warto zdecydować się na współpracę z nimi.

Re: Wywóz odpadów

: 02 lut 2021, 20:14
autor: kentka
Ja korzystałam z wywóz gruzu http://tomgruz.pl która zajmuje się tym od lat. Są profesjonalistami, więc bardzo szybko wywiozą gruz z waszej posesji. Warto sprawdzić ich ofertę. Myśle że nie jest to jakiś kolosalny koszt najlepiej jak zadzwonisz do firmy i sie dopytasz

Re: Wywóz odpadów

: 28 lut 2021, 17:14
autor: kioł
Jeśli wśród waszych śmieci są elektrośmieci, pamiętajcie, że odwozi się je w specjalne miejsca! W Warszawie i w całym rejonie woj. mazowieckiego skupem elektrośmieci zajmuje się np. Ago Recykling - https://www.elektrosmieci.warszawa.pl/co-odbieramy - odbierają zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny od przedsiębiorców i instytucji, a następnie zajmują się jego profesjonalnym recyklingiem. Co dokładnie odbierają? Sprawdźcie na ich stronie!

Re: Wywóz odpadów

: 09 mar 2021, 0:04
autor: marvin
W okolicy Łodzi sprawdzi wam się firma SAWO Recykling https://www.sawogruz.pl/wywoz-gruzu/ Firma świadczy kontenerowy wywóz gruzu oraz innych odpadów budowlanych i poremontowych, wywożą też odpady wielkogabarytowe (np. stare meble, kartony), odpady zielone czy ziemię. Firma ze wszystkim solidnie się uwija, ma rozsądne ceny i dobry kontakt z klientem.

Re: Wywóz odpadów

: 23 maja 2021, 20:34
autor: mareekł
Dobra firma recyklingowa ze Szczecina specjalizująca się w zagospodarowaniu odpadów przemysłowych, w tym niebezpiecznych to Recykler https://recykler.szczecin.pl/oferta/odpady/ Od nas odbierają odpady w kontenerach i dobrze nam się z nimi współpracuje, solidni są i terminowi, cenowo zdecydowanie ok.

Re: Wywóz odpadów

: 29 wrz 2021, 19:14
autor: MarcelŻ34
Jeżeli ktoś z was szuka firmę, która oferuję wywóz gruzu to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://ekoraff.pl/wynajem-kontenera-na ... budowlane/ . Zamawiałem kilka kontenerów od nich i powiem wam, że zawsze były podstawione na czas i firma oferuję tylko nowe, estetyczne i czyste kontenery.

Re: Wywóz odpadów

: 12 paź 2021, 8:08
autor: sambó
Znalezienie odpowiedniej firmy, która zajmuje się utylizacją odpadów jest ważne. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://ekomarmax.pl/ Jest to sprawdzona firma ze Szczecina, z której usług już wielokrotnie korzystałem. Oni działają bardzo sprawnie i mają całkiem niezłe ceny.

Re: Wywóz odpadów

: 12 paź 2021, 21:42
autor: Grzesiekś
Ja od dłuższego czasu korzystam z usług firmy http://ekojumir.pl/oferta. Zajmują się odbiorem oraz utylizacją odpadów budowlanych, przemysłowych i niebezpiecznych. Oferują atrakcyjne warunki współpracy, odbiór bezpośrednio z miejsca wskazanego przez klienta oraz szybką realizację zleceń.