Strona 1 z 1

Zdjęcia do dowodu

: 14 cze 2020, 20:55
autor: marcjana-74
Hej. W jakim studiu fotograficznym w Gdańsku robią dobre zdjęcia do dokumentów? Zgodne ze standardami i przede wszystkim w miarę ładne. Polecicie mi zdolnego fotografa?

Re: Zdjęcia do dowodu

: 26 cze 2020, 20:23
autor: Radmiła83
Ja mogę polecić justart-studio.com. Super obsługa, Pani fotograf jest bardzo profesjonalna w tym, co robi. Zdjęcia do dokumentów nie tylko spełniają wszystkie standardy, ale i Twoje oczekiwania. Zapewniam, że nikogo lepszego nie znajdziesz ;)

Re: Zdjęcia do dowodu

: 08 maja 2021, 18:47
autor: kazna
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://www.bachulski.com/

Re: Zdjęcia do dowodu

: 23 cze 2021, 16:56
autor: malyswiat5
Co powiesz na dobrze wykonane i wykadrowane zdjęcia do dowodu Warszawa? Zdecydowanie jest to rzecz, która na pewno nigdy nie jest tak oczywista i pewna zarazem, dlatego też znalezienie dobrego fachowca wydaje się bardzo ważne. Na stronie https://sklep.emhara.pl/produkt/zdjecie-do-dowodu/ trafisz na świetnych fotografów, którzy świetnie znają się na temacie.

czekolada a cholesterol