Strona 1 z 1

notariusz

: 22 sie 2020, 17:03
autor: marvin
polecicie dobrego notariusza z Wielunia?

Re: notariusz

: 16 wrz 2020, 10:52
autor: aletta
Znalezienie dobrej i zaufanej kancelarii notarialnej jest ważne. Sama się trochę rozglądałam za odpowiednim notariuszem. W końcu zdecydowałam się na usługi kancelarii https://www.kancelariaslupsk.pl/ i mogę polecić ich wszystkim osobom z okolic Słupska.

Re: notariusz

: 21 wrz 2020, 11:46
autor: martan
Też trochę rozglądałem się z odpowiednią kancelarią notarialną. W końcu zdecydowałem się na usługi kancelarii https://www.notariusz-gliwice.com.pl/ i mogę polecić ich wszystkim osobom z okolic Gliwic. Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą na najwyższym poziomie

Re: notariusz

: 22 wrz 2020, 13:04
autor: gregori
Też jakiś czas temu musiałem skorzystać z usług kancelarii notarialnej. Zdecydowałem się na ofertę kancelarii http://kancelaria-notarialna.krakow.pl/ i mogę polecić ich wszystkim osobom z okolic Krakowa. Tam na pewno spotkacie się z obsługą notarialną na najwyższym poziomie.

Re: notariusz

: 22 wrz 2020, 16:36
autor: leonard
U mnie dobrze się nie raz sprawdziła Kancelaria Notarialna Anny Kleszczewskiej w Zabrzu https://zabrze-notariusz.pl/ To solidna i rzetelna notariusz i miła osoba, także wizyty u niej zawsze przebiegają w dobrej atmosferze. Zdecydowanie mogę doradzić korzystanie z jej usług.

Re: notariusz

: 12 paź 2020, 10:59
autor: bórtis
Kontakt do sprawdzonej i zaufanej kancelarii notarialnej jest ważny. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://notariusz-w-lodzi.pl/ Sam wielokrotnie korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że zawsze spotykałem się z rzetelną obsługą.

Re: notariusz

: 12 paź 2020, 11:24
autor: adrón
Jeżeli mieszkacie w Krakowie lub okolicach i rozglądacie się za odpowiednią kancelarią notarialną to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.notariuszkarczewska.pl/ Tam na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc notarialną.

Re: notariusz

: 12 paź 2020, 12:55
autor: kazną
Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://monitori.pl

Re: notariusz

: 15 paź 2020, 9:43
autor: crónt
Też rozglądałem się ostatnio za odpowiednią kancelarią notarialną. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi firmy http://www.jeziorscy.com.pl/ i mogę polecić ich również wam. Jest to bardzo dobra kancelaria notarialna, która ma swoją siedzibę w Zgierzu na terenie województwa łódzkiego.

Re: notariusz

: 20 paź 2020, 1:58
autor: annika
Jeśli szukacie dobrego notariusza z Poznania to ja od siebie mogę doradzić usługi kancelarii notarialnej notariusz Ireny Antkowiak. Tu strona internetowa: http://notariuszantkowiakirena.pl/ My niedawno korzystaliśmy z jej usług i jesteśmy w pełni zadowoleni z wyboru, spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie.

Re: notariusz

: 06 lis 2020, 17:17
autor: maryśka
Jeżeli chodzi o notariusza to mogę polecić pana Cezarego z Gdyni http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/ jest to bardzo dobry profesjonalista z odpowiednim podejściem do klienta

Re: notariusz

: 20 lis 2020, 12:11
autor: tórmis
Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z kancelarią notarialną https://www.notariuszcebulski.pl/ Tam na pewno otrzymacie pomoc notarialną na najwyższym poziomie. Kancelaria ta znajduje się w Gliwicach.

Re: notariusz

: 27 lis 2020, 12:46
autor: Olala
Fajnie, że powstaje taka lista. Ja uważam, że warto wybrać notariusza w swojej okolicy. Dlatego namiary z pewnością przydadzą się wielu osobom. Od siebie mogę zaproponować notariusza z Brzeska http://www.notariusz-brzesko.pl/. Kancelaria ma pełen zakres czynności. Udziela też bezpłatnych informacji. Pani notariusz ma duże doświadczenie, a to ważne.

Re: notariusz

: 06 gru 2020, 1:55
autor: pyśka
A tutaj https://twojagdynia.pl/20200805336071/k ... notariusza już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto zapoznać się z tym artykułem. Jest tam wiele ciekawych informacji na temat weksla in blanco. Można się tam między innymi dowiedzieć kiedy taki weksel jest nieważny i dlaczego warto skorzystać z usługi notariusza.

Re: notariusz

: 09 gru 2020, 11:24
autor: dębęrt
Jeżeli mieszkacie na terenie Torunia lub okolic i rozglądacie się za odpowiednią kancelarią notarialną to polecam wam zgłosić się do http://notariusztorun.pl/ Sam kilkukrotnie korzystałem z ich usług i wiem że można na nich polegać.

Re: notariusz

: 17 gru 2020, 12:03
autor: róternis
Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną kancelarią notarialną działającą na terenie Krakowa to polecam wam zgłosić się do http://kancelaria-notarialna.krakow.pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można polegać. Sam jestem stałym klientem tej kancelarii notarialnej.

Re: notariusz

: 20 gru 2020, 19:32
autor: melville
Solidna, warta uwagi kancelaria notarialna z Otwocka to kancelaria Sławomira Puczyłowskiego. Tu podsyłam wam jego stronę internetową: http://notariuszpuczylowski.pl/ U nich można liczyć na profesjonalizm, miłą atmosferę i dobre podejście do klienta a także nieprzesadzone stawki.

poziomica laserowa z dalmierzem

Re: notariusz

: 21 gru 2020, 18:29
autor: malyswiat5
Dobry notariusz to często klucz do podpisania dobrej umowy. Warto zatem zadbać o kwestie praktyczne i wybrać dla siebie opcję, która spełni nasze wszystkie wymagania. W Katowicach jak i na Śląsku polecam https://notariusz-stawowa.pl/. To doświadczony notariusz, z ogromną wiedzą. Jej profesjonalne podejście to przede wszystkim kwestia ogromnego zaangażowania w swoją pracę.

Re: notariusz

: 21 gru 2020, 18:56
autor: luśka
Ja jak najlepiej oceniam usługi kancelarii notarialnej w Nysie https://notariusznysa.pl/ 100 % profesjonalizmu, dobre stawki i fajny kontakt z klientem. Dobrze nam się współpracuje już od dłuższego czasu, także dalej będziemy ich się trzymać.

Re: notariusz

: 22 gru 2020, 0:37
autor: markos
W Kobyłce sprawdzona, solidna kancelaria notarialna, z której usług kilka razy korzystaliśmy, to kancelaria notariusz Dagmary Gwiazdy https://dagmaragwiazda.notariusz.pl/ Spodobał nam się tam pełen profesjonalizm, solidność, rozsądne stawki i miła atmosfera, także zdecydowanie mogę tę kancelarię doradzić innym.

Re: notariusz

: 09 sty 2021, 13:19
autor: Żantka
Jeżeli jesteś z Warszawy i szukasz kancelarii notarialnej na Warszawskiej Woli to polecam zapoznać się z oferta tej kancelarii https://www.notariusznawoli.com/. Kancelaria znajduję się na Ciołka Ciołka 13 lok. 100 (I piętro). Jeżeli nie jesteście mobilni to polecam podjechać autobusami linii 184 oraz 197.

Re: notariusz

: 07 lut 2021, 17:13
autor: Dzony82
W temacie notariusza, możecie zajrzeć do artykułu https://koscierski.info/artykul/kiedy-w ... co/1087093, jakbyście chcieli się dowiedzieć kiedy weksel in blanco warto użyć. Osobiście to wcześniej o tym w ogóle nie wiedziałem, dlatego też wrzucam tutaj taki artykuł, a może komuś się to przyda.

Re: notariusz

: 04 mar 2021, 11:11
autor: fiń
Byliśmy w kilku takich sytuacjach, że potrzebowaliśmy pomocy notariusza. Za każdym razem wracaliśmy w to samo miejsce, do kancelarii notarialnej notariusza Adama Robaka https://notariuszadamrobak.pl/czynnosci-notarialne/ w Katowicach. To rzetelny człowiek, ma szeroki zakres usług, zajmuje się przede sporządzaniem aktów notarialnych i w tym celu korzystaliśmy z jego usług, ma korzystne stawki cenowe, polecam go serdecznie.

Re: notariusz

: 29 mar 2021, 17:22
autor: vómbrantar
Jeżeli mieszkacie na terenie Łodzi lub okolic i rozglądacie się za odpowiednią kancelarią notarialną to polecam wam zapoznać się z ofertą https://internetnews.net.pl/forum/ Sam od dawna korzystam z ich usług i mogę powiedzieć że są świetnymi specjalistami. Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą notarialną.

Re: notariusz

: 31 mar 2021, 22:10
autor: klósek
Ja rzadko korzystam z usług notariusza, ale akurat ostatnio musiałem skorzystać ze względu na spadek po dziadku, który był do podziału między wnuki. Notariusz w biurze http://notariusznysa.pl/ zajął się fachowo tematem. Sporządził niezbędne dokumenty i udało nam się załatwić sprawę niemal od ręki. Profesjonalizm w pełnym wydaniu.

Re: notariusz

: 08 kwie 2021, 11:21
autor: łanek
W kwestii ustalenia spraw spadkowych musiałem zgłosić się do notariusza. Jako, że była to moja pierwsza wizyta u notariusza, nie wiedziałem, gdzie się udać. Znajomy polecił mi notariusza na Bemowie https://www.notariuszbemowo.com/o-mnie . Skorzystałem i jestem zadowolony z obsługi. Rzetelnie podejście do tematu i życzliwe, pełne szacunku nastawienie do petenta.

Re: notariusz

: 08 kwie 2021, 11:26
autor: kleśka
A ja akurat szukałam notariusza w kwestii podpisania rozdzielności majątkowej. Skorzystałam ze sprawdzonego już biura notarialnego https://notariusze-raciborz.pl/umowy-notarialne . Zostałam sprawnie obsłużona i szybko z mężem załatwiliśmy formalności. Wcześniej korzystaliśmy z usług tego samego notariusza przy sporządzaniu umowy darowizny z rodzicami.

Re: notariusz

: 28 kwie 2021, 11:36
autor: Śnieżka
Nie tak dawno sama szukałam odpowiedniej kancelarii notarialnej. Zastanawiałam się wtedy od czego zależy wysokość taksy notarialnej, która różniła się w zależności od kancelarii. I tak trafiłam na artykuł http://www.gazetaprawo.net/czego-zalezy ... tarialnej/

Re: notariusz

: 05 maja 2021, 18:41
autor: ginamó
Potrzebowaliśmy natychmiast sporządzić akt poświadczenia dziedziczenia. Odezwaliśmy się do http://notariuszgdansk.net.pl/ w celu zrealizowania tego projektu no i się udało. Bez najmniejszego kłopotu i bardzo sprawnie zrealizowano powierzone zadanie. Usługi tego notariusza polecił mi znajomy.

Re: notariusz

: 03 lip 2021, 13:38
autor: RomanS45ń
Jestem z Warszawy i to własnie tu szukałem kancelarii notarialnej i znalazłem kancelarie na Ciołka www.notariusznawoli.com . W tej kancelarii załatwiałem swoje sprawy spadkowe i z racji tego , że niema auta dojazd do kancelarii autobusem z centrum zajął mi bardzo mało czasu wiec też ok.

referencje po niemiecku wzór

Re: notariusz

: 17 lip 2021, 9:12
autor: mórasz
Jeśli z kolei chodzi o mnie to akt notarialny sporządził dla mnie https://notariuszchwialkowski.pl/czynnosci-notarialne , podchodząc do tematu w sposób w pełni rzetelny i profesjonalny. Całkowicie sprostało to moim wymogom a do tego robi niebywałe wrażenie. Czynności zrealizowane bardzo sprawnie i na czas, czyli zgodnie z moimi aktualnymi oczekiwaniami.

Re: notariusz

: 15 wrz 2021, 22:56
autor: sowiś
Ja generalnie ciągle jestem w biegu i jak się gdzieś umawiam, to lubię wejść o tej godzinie i szybko załatwić sprawę, a nie czekać na korytarzu. Właśnie dlatego z polecenia udaliśmy się do tego notariusza http://notariuszgdynia.pl/ i faktycznie udało się wszystko szybko i bezproblemowo załatwić. Oczywiście wcześniej umówiliśmy się telefonicznie na termin.

Re: notariusz

: 17 wrz 2021, 18:39
autor: kórtka
Pomoc na tle notarialnym? Zrealizował dla mnie https://www.notariusztuszyn.pl/czynnosci-notarialne pochodząc w tym na poziomie całkowicie profesjonalnym. Przede wszystkim chodziło o sprawne i szybkie spisanie protokołów - mi to odpowiada w zupełności. Polecam skupić się na ich ofercie.

Re: notariusz

: 17 wrz 2021, 18:43
autor: kamóflarz
Na pewno dobrze się odezwać do kogoś, kto faktycznie się zajmuje tą dziedziną. Miałem przyjemność skorzystać z usług https://notariusz-pedracki.pl/czynnosci-notarialne/ co całkowicie sprostało moim wymogom. W naszym wypadku chodziło o sporzadzenie umow notarialnych. Bardzo dobrze wykonane zadanie!

Re: notariusz

: 30 wrz 2021, 22:16
autor: Dzony82
Witam.
Jeśli jesteście z Trójmiasta i poszukujecie dobrego notariusza to polecam kancelarie http://notariuszgdynia.pl/ . Warto się tam umówić. Notariusz wszystko dokładnie tłumaczy i przede wszystkim podpowiada najlepsze rozwiązania. Wiadomo, że nikt z nas nie chce dziedziczyć długu. Zawsze należy przemyśleć dobrze wybór i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Re: notariusz

: 19 paź 2021, 20:39
autor: łókasz
Bardzo ważne było oparcie się na czynnościach notarialnych specjalisty z Katowic. . Chodziło w tym wypadku o sporządzenie umowy sprzedaży. Chciałem, aby wszystko na tym polu odbyło się w sposób jak najsprawniejszy i uczciwy. Udało się! Na pewno i w Twoim przypadku może się to okazać pomocne.

Re: notariusz

: 31 paź 2021, 19:00
autor: Aga Jesień
Ja też szukam dobrego notariusza do podpisania umowy najmu mieszkania zwykłej albo okazjonalnej. Nie wiem jednak czy to jest wymóg prawny?
Czy może jednak obejść się w tym przypadku bez notariusza i podpisać ją w cztery oczy z najemcą? Czy umowa podpisana u notariusza bardziej chroni moje interesy?
Jak myślicie?

Re: notariusz

: 06 gru 2021, 21:21
autor: Morika WarszawaŻ
Jeżeli jesteśmy w temacie kancelarii notarialnej to ja ze swojej strony mogę polecić naprawdę dobrą kancelarię z siedzibą w Warszawie. Kancelaria Pana mecenasa Łukasza Górskiego oferuje kompleksowe usługi w zakresie prawa notarialnego na najwyższym poziomie. Ja kilka razy korzystałem z pomocy tej kancelarii i zawsze udało mi się szybko zapisać i wszystko załatwić szybko i sprawnie. Kancelaria znajduję się na Ciołka https://www.notariusznawoli.com/kontakt.

Re: notariusz

: 03 sie 2022, 15:36
autor: Nastka
Jeśli chodzi o Poznań to ogromnie polecam Panie Rejent(Drews i Ługowska) z ul. Bukowskiej.
Stawki, terminy i kontakt oceniam bardzo wysoko.

Sprzedaż domu z pomocą rejent Drews poszła bardzo sprawnie. Wszystkie niezbędne informacje zostały przesłane drogą mailową, termin umówiony z tygodnia na tydzień, w kancelarii, bardzo sprawnie i przede wszystkim profesjonalnie. Polecam bardzo! I duuży plus za bezpłatny parking! :-).
Korzystałam już z usług różnych kancelarii notarialnych, jednakże zdecydowanie ta wygrała profesjonalnym podejściem, jakością świadczonych usług, a także bardzo miłą atmosferą i życzliwością, co w dzisiejszych czasach jest niestety rzadko spotykane. Wszelkie wątpliwości czy pytania, które pojawiły się w trakcie aktu zostały dokładnie wyjaśnione. Gorąco polecam.