Strona 1 z 1

zdrowe tłuszcze

: 25 cze 2021, 13:30
autor: aśka
Cześć. Stosujecie zdrowe tłuszcze ? Ja właśnie zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i chciałam wyrzucić z diety szkodliwe oleje, ogólnie szkodliwe produkty. Zdrowe tłuszcze jakie tutaj zamawiam posiadają dużo właściwości zdrowotnych i nie są drogie ;) ;)

Re: zdrowe tłuszcze

: 06 lip 2021, 14:12
autor: alką98
Tak zupełnie szczerze, to mi pomogła odpowiednia dieta z niewielką ilością tłuszczu. Obecnie mam dietetyczny catering i już po tygodniu zauważyłam, że jestem mniej opuchnięta i nie czuję się tak ociężale. Więc dieta ma ogromne znaczenie. Ale generalnie przed okresem waga, tak czy siak, troszkę wzrasta, nawet jeśli tego tłuszczu nie ma ;)

Re: zdrowe tłuszcze

: 06 lip 2021, 18:30
autor: kazna
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://bioconieco.pl/Krakersy-slone-przekaski-c1438

Re: zdrowe tłuszcze

: 31 lip 2021, 22:24
autor: Grażyna11
Faktycznie, to bardzo ważny aspekt. Chodzi w końcu o to, byście zawsze znajdowali jak najlepsze propozycje diet dla siebie. Ja mogę Wam podpowiedzieć, byście dzisiaj zainteresowali się przede wszystkim keto dieta. To bardzo ciekawa opcja pod kątem funkcjonowania na co dzień, więc warto mieć to na uwadze.

Re: zdrowe tłuszcze

: 10 wrz 2021, 15:46
autor: Reteńka
Ja uważam, że od ciężkiego jedzenia pomocna może okazać się akurat dieta odchudzająca od SportFoodSoki to na pewno warto tutaj wymienić ofertę przygotowaną przez SportFoodSoki w przypadku których można liczyć na świeżość, różne opcje w zależności od ilości dni. Ja miesiac temu robiłam sobie odświezenie organizmu 3 Dni na pewno bez problemów wytrzymacie ;)