Cavoe Axo to dobry wybór?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Cavoe Axo to dobry wybór?

Post autor: mayczak »

Heeeej :) Upatrzyłam sobie Cavoe Axo jako wózek dla swojej córki. Zastanawiam się jednak, czy wózek wart jest swojej ceny i jak sprawdza się w praktyce? Mam nadzieję, że jest tutaj ktoś, kto ma ten właśnie wózek i podzieli się swoimi wrażeniami z niego :)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:34

Re: Cavoe Axo to dobry wybór?

Post autor: Kamilla36 »

Cavoe Axo to moim zdaniem najlepszy wybór! Zastanawiałam się czy mieszkając w dużym mieście, warto wybierać ten model z amortyzacją, ale jednak jestem tradycjonalistką i stwierdziłam, że może się ona przydać. Od tamtej pory częściej wybieram się na spacery terenowe, a uwierz mi, że z tym wózkiem żaden teren nie straszny :D
Zośka99

Re: Cavoe Axo to dobry wybór?

Post autor: Zośka99 »

Też wybrałam Axo, ale to dlatego że mieszkam na wsi. Nie wyobrażałam sobie mieć wózek bez amortyzacji, kiedy tak bardzo lubię spacery po lesie. Testowałam, więc mogę pochwalić - radzi sobie w każdym terenie i w każdą pogodę. Jest całkowicie bezpieczny i wygodny.
Awatar użytkownika
franka
Posty: 44
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: Cavoe Axo to dobry wybór?

Post autor: franka »

Polecam x-landera, który używam już od ponad pół roku. Wózek przerósł moje oczekiwania. jest zwrotny, dobrze się prowadzi i zajmuje niewiele miejsca po złożeniu. Włożenie go do bagażnika czy też przechadzka między sklepowymi alejkami to z nim nie problem, a ma też dużą budę i spory kosz zakupowy
ODPOWIEDZ