Strona 1 z 1

Praktyczne pomoce dydaktyczne

: 11 lis 2020, 23:57
autor: damroka
Hej! Czy ktoś z was słyszał o Pracowni Twórczej Edukacji? Zainteresowała mnie ich oferta pomocy dydaktycznych dla szkół. Korzystaliście z ich materiałów? Jak sądzicie, przydają się przy pracy z dziećmi?

Re: Praktyczne pomoce dydaktyczne

: 18 lis 2020, 22:30
autor: kamira_72
Współpracuję z Igom już od kilku lat. Firma jest uczciwa i zdecydowanie warta polecenia. W naszym przedszkolu korzystamy z ich materiałów do rysowania i wyklejania, za którymi dzieciaki absolutnie szaleją. To bardzo efektywny sposób na naukę.

Re: Praktyczne pomoce dydaktyczne

: 07 sty 2021, 9:21
autor: szkoła
Dydaktyka to podstawa. Szczególnie dydaktyka czasopismo, które może Was zainteresuję: https://journals.umcs.pl/en

Re: Praktyczne pomoce dydaktyczne

: 28 sty 2021, 3:15
autor: którą3
Wybraliśmy nieco inną opcję i wszystko się udało. Z polecenia przyjaciół skontaktowaliśmy się z https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/ , gdzie zaoferowali nam świetnego nauczyciela. Co ważne, jest to nie tylko nauczyciel, a tak naprawdę native speaker, ponieważ mieszkał w Walii do 25 lat. Bardzo się cieszymy, że teraz dziecko nauczy się nie tylko gramatyki, ale także wymowy brytyjskiej, którą niewielu może się pochwalić.

Re: Praktyczne pomoce dydaktyczne

: 19 lut 2021, 22:35
autor: wioluś
Moje dziecko ze wzgledu na udany występ w szkole dostał nagrodę w postaci książki pt " Dziady " Jest to praktyczna pomoc dydaktyczna którą można kupić w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/ksiazki-n ... dy-szkolne . "Dziady" zawierają II, IV i III część. Niesamowita pomoc dla uczniów , zawiera bardzo dokładne streszczenia, opisy postaci.

Re: Praktyczne pomoce dydaktyczne

: 06 paź 2021, 21:53
autor: Bańka
Jeśli chcesz mieć pomoce dydaktyczne dla języka angielskiego tym bardziej gramatykę to wejdź np. tu https://speakingo.com/czas-present-perfect-simple/ . Pewnie wiele ludzi ma problemy z czasami w języku angielskim, w mowie a tym bardziej pisowni dlatego to się przyda w nauce. To jest jeden przykłada a tam znajdziecie wiele