Strona 1 z 1

Prodentika Warszawa Centrum

: 05 lis 2020, 22:56
autor: teodozjusz
Cześć forumowicze! Polecacie klinikę stomatologiczną Prodentika w Warszawie? Rzuciła mi się w oczy ich oferta, bo planowałem akurat zainwestować w implant stomatologiczny. Uważacie, że warto leczyć tam zęby?

Re: Prodentika Warszawa Centrum

: 24 lis 2020, 18:25
autor: Otylia
Do Prodentiki zapisałam się, jak tylko dowiedziałam się, że specjalizują się w chirurgii szczękowej w Warszawie. Trafiłam w ręce prawdziwych specjalistów z pasją do leczenia. Nie mogę o nich powiedzieć złego słowa. Polecam ten gabinet każdemu, kto chce zadbać o swoje uzębienie.

Re: Prodentika Warszawa Centrum

: 22 gru 2020, 9:11
autor: błażejczyk
Wydaję mi się, że warto sprawdzić ten artykuł https://klinikastomatologiczna.pl/ile- ... lant-zeba/

Re: Prodentika Warszawa Centrum

: 03 lip 2021, 21:20
autor: gałgan
Nie tylko w Warszawie są świetne gabinety stomatologiczne czy implantologia. Zerknijcie na opinie o https://implant-zebowy.pl/, dla mnie jedno z lepszych miejsc gdzie doprowadza się pacjentów do hollywoodzkiego uśmiechu. Pracują najlepiej jak się da, na najlepszych urządzeniach i materiałach

Re: Prodentika Warszawa Centrum

: 10 paź 2021, 18:50
autor: Kaśka
Dla mnie samo już chodzenie do tego typu miejsc jest czymś ważnym gdyż jak dla mnie już leczenie bezzębia jest niezwykle poważną sprawą. Mam nadzieję, że całkiem sprawnie uda mi się wrócić do mojego poprzedniego stanu i będę miała piękne oraz zdrowe zęby.