Strona 1 z 1

Rozliczenie PIT - online

: 28 mar 2020, 12:14
autor: mayczak
Hej! Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób rozliczacie się z podatku za zeszły rok? Pytam, ponieważ ostatnio się spotkałem z informacją, że nie wszyscy moi znajomi rozliczają się on-line tylko drogą tradycyjną w biurze rachunkowy. Nie ukrywam, że w dzisiejszych czasach jest to dla mnie cos niezrozumiałego. Od kilku lat rozliczam się droga internetową i zawsze mója deklaracja jest poprawnie wypełniona. Wszystko dzieki programowi e-pity https://www.e-pity.pl/abc_podatki/deklaracje/pit_37/

Re: Rozliczenie PIT - online

: 18 cze 2020, 11:40
autor: barbara34
Są różne sposoby rozliczania podatku, każdy robi to w sposób dla niego bardziej przystępny. Ja sama też czasem korzystam z pomocy, przykładowo przy rozliczeniu podatku z Niemiec. Nie zawsze wymogi są jasne i czasem warto poradzić się specjalistów.

Re: Rozliczenie PIT - online

: 07 lip 2020, 9:49
autor: lueilwitzstephen
Internetowe rozliczanie się z urzędem jest dobrym rozwiązaniem.

Re: Rozliczenie PIT - online

: 21 lip 2020, 13:11
autor: vaughn.reichert
Jest to straszny wygodny i prosty sposób jeśli mowa o rozliczeniach.

Re: Rozliczenie PIT - online

: 16 sie 2020, 20:08
autor: paluszek
Jeśli macie problem z samodzielnym rozliczeniem podatków, może warto zlecić to fachowcom? Od lat moje finanse są dopilnowane przez https://www.kancelaria-walterowicz.pl/. Niczym nie muszę się martwić :)

Re: Rozliczenie PIT - online

: 11 mar 2021, 9:40
autor: Adi3883
Teraz na fali są zeznania roczne PIT. Ja w tej kwestii już kolejny raz korzystam z usług doradztwa podatkowego u https://pukaluk.pl/zeznania-roczne-pit/. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby coś zostało błędne wypełnione. Dzięki temu zawsze szybko mam zwrot i muszę się bawić w składanie korekt. Z tego, co mi wiadomo to działają także w kwestii rozliczenia podatku za granicą. Warto nawiązać współpracę z takimi fachowcami.

Re: Rozliczenie PIT - online

: 09 cze 2021, 21:11
autor: Lelek
Jest to wygodne przyznaje, sama teraz w ten sposób się rozliczałam. Jeżeli chodzi o pracę za granicą to na pewno jest to trudniejsze i może warto skorzystać z pomocy firm od takich zadań? Ja akurat szukam pracy w Niemczech. Na stronie https://fachpraca.pl/oferty-praca-za-granica/ już całkiem sporo ofert udało mi się znaleźć.

Re: Rozliczenie PIT - online

: 23 paź 2021, 8:37
autor: Kaźmirz
Akurat z takimi sprawami to raczej nie ma większego problemu i ja jestem również zdania, że o samych podatkach warto jest co nieco wiedzieć. Właśnie dlatego ja również chciałbym każdemu polecić bardzo fajny artykuł https://taxology.co/pl/co-to-jest-vat-oss/ gdzie właśnie fajnie wyjaśniono czym jest podatek VAT OSS.