Strona 1 z 1

Uprawa pszenicy

: 14 lut 2020, 21:48
autor: anulka30
Czy jesteście za uprawą pszenicy ozima? Wiele się mówi o ekologii i o ekologicznych produktach. Czytałam ostatnio dużo o tej pszenicy na https://www.syngenta.pl/uprawy/zboza/pszenica-ozima i jest to najczęściej wybierana od dłuższego czasu ziarno zbożowe do uprawy. Dobre warunki do wzrostu u nas i łatwa uprawa. Ciekawa jestem jak wychodzi tak naprawdę?

Re: Uprawa pszenicy

: 31 sie 2020, 7:26
autor: Andrzej1
Oczywiście, że tak. Dobrze, że dzisiaj coraz wiecej osób zwraca uwagę na to, w jaki sposób realizowana jest cała uprawa i z jakich odmian się korzysta. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zwrócili szczególną uwagę na jakość ziaren do siewu. W https://www.nasionka24.pl/44-zyto-dankowskie-agat.html możecie zakupić żyto dankowskie Agat, które powinno się dobrze sprawdzić w przypadku Waszego gospodarstwa. Pamiętajcie o tym.

bramy garażowe koszalin

Re: Uprawa pszenicy

: 20 sty 2021, 9:09
autor: wójcikW
Uprawa pszenicy jest bardzo popularnym rodzajem upraw w Polsce. Myślę że też warto pomyśleć o stosowaniu odpowiednich preparatów do wzmocnienia roślin. Ja mogę polecić adiuwant silver leaf.

Re: Uprawa pszenicy

: 05 paź 2021, 20:03
autor: Ślepak
Sama uprawa pszenicy wymaga również od nas odpowiedniej wiedzy, gdyż łatwo jest coś przeoczyć i wtedy niestety pojawi się jakaś choroba. Właśnie o chorobach pszenicy fajnie napisano w artykule http://www.nadwisla.pl/najczesciej-wyst ... -pszenicy/ i myślę, że jak najbardziej warto jest się zapoznać z tym tematem.