Strona 1 z 1

Jak wyleczyć raka?

: 15 kwie 2019, 15:30
autor: Kitty
Wiedziałeś, że najlepsze lekarstwo na raka trzymasz w swojej kuchennej szufladzie? W kwietniowym numerze magazynu Zdrowie bez leków – przeczytasz na temat właściwości zdrowotnych sody oczyszczonej.

Re: Jak wyleczyć raka?

: 20 maja 2019, 5:02
autor: broker88
A ja osobiśćie nie mam tu zdania. Nie interesuję się tym za bardzo.

Re: Jak wyleczyć raka?

: 01 sie 2019, 9:30
autor: paskan
Ja interesuje się medycyną, ale póki co jestem w szkole https://www.proedukacja.edu.pl/opiekun-medyczny i za rok będę mógł być pełnoprawnym opiekunem medycznym. Co do leczenia raka jest teraz wiele nowoczesnych, skutecznych metod. Wiele osób korzysta także z medycznej marihuany - w badaniach często jest o tym mowa i podobno tego rodzaju leczenie jest bardzo skuteczne.

Re: Jak wyleczyć raka?

: 28 paź 2019, 18:27
autor: elmo
Choroba to każdego z nas może dopaść, a często trochę czasu mija zanim się człowiek o tym dowie. Dlatego mnie przekonują badania profilaktyczne, nawet jak coś się wykryje to dużo większa szansa na wygranie z chorobą. Dlatego zdecydowałam się na taki https://screening.medicover.pl/ w szpitalu Medicover w Warszawie. Badań bardzo dużo i to różnorodnych. Wszystko w jeden dzień. Warunki super, w sumie to taka powinna być norma wszędzie ale niestety tak nie jest. Ja u rodzinnego lekarza nie mogłam się skierowania na badanie krwi doprosić kiedyś, więc o czym tu w ogóle dyskutować.

Re: Jak wyleczyć raka?

: 27 lis 2019, 12:35
autor: freddy
Wcześniej tutaj wspomniane badania profilaktyczne są najlepszym sposobem na walkę z rakiem, którego wczesne wykrycie jest bardzo ważne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Gliwic to polecam wam zapoznać się z ofertą https://histamed.pl/ Oni zajmują się wykonywaniem badań histopatologicznych i cytologicznych.

Re: Jak wyleczyć raka?

: 28 lis 2019, 14:03
autor: arkopolo
ja badania i markery robilam w diagnostyce - szybko i sprawnie wszystko zalatwilam, wyniki byly na drugi dzien online, wiec tez wygodnie.. no a teraz czeka mnie wizyta w klinice onkologicznej i wlewy