Strona 1 z 1

Mleka w proszku dla dzieci

: 04 lut 2021, 21:43
autor: irina72
Hej. Podajecie swoim maluchom mleka w proszku? Mnie zalecił to lekarz, ale jak na razie nie zdecydowałam się na jedną konkretną markę. Zainteresowały mnie za to produkty Nuppi dostępne w sklepie naszsmyk.pl. Możecie powiedzieć mi coś więcej na ich temat?

Re: Mleka w proszku dla dzieci

: 15 lut 2021, 0:11
autor: dymfna_98
Bardzo fajnie, że wspomniałaś o tym sklepie, bo ja dość często robię tam zakupy i bardzo go lubię. W kwestii mlek Nuppi moim zdaniem wygrywają z konkurencją. Sama zresztą zamawiałam mleko początkowe Nuppi 1, a potem kolejne z tej serii i jestem w 100% zadowolona. Mój maluch tak samo :)

Re: Mleka w proszku dla dzieci

: 09 mar 2021, 20:51
autor: arkopolo
A na jakiej podstawie wybieraliście mleko dla waszych pociech? ja sporo na ten temat czytałam na https://www.hulahop.pl/wiadomosc/jakie- ... psze/4101/
i wybór dalej nie był taki prosty :D co myślicie? jak to u was było?

Re: Mleka w proszku dla dzieci

: 13 mar 2021, 21:46
autor: Zuśka
arkopolo pisze: A na jakiej podstawie wybieraliście mleko dla waszych pociech? ja sporo na ten temat czytałam na https://www.hulahop.pl/wiadomosc/jakie- ... psze/4101/
i wybór dalej nie był taki prosty :D co myślicie? jak to u was było?
Ja wybrałam mleko z pocenia przyjaciółki- doświadczonej mamy. Padło na mleko Hipp i faktycznie się sprawdza jest idealnie dopasowane do potrzeb żywieniowych dziecka, odpowiednio przebadane więc wiem, że moje dziecko dostaje dobre mleko.

Re: Mleka w proszku dla dzieci

: 29 mar 2021, 21:33
autor: Fuńka
To prawda, że jeśli chodzi o produkty HiPPa, to składowo zupełnie nie ma się do czego przyczepić, więc i ja od razu sięgnęłam po to mleko (hipp bio combiotik) kiedy kończyłam już karmić piersią. Fajnie, że synek bardzo szybko zaakceptował to mleko, bardzo naturalnie przeszliśmy z piersi na butelkę:)