Strona 1 z 1

Jaki antywirus wybrać?

: 11 paź 2020, 18:28
autor: ćma
Hej mam pytanie jak w tytule. Możecie coś podpowiedzieć. Nie znam się na tym kompletnie a muszę się na coś jak najszybciej zdecydować.

Re: Jaki antywirus wybrać?

: 15 paź 2020, 20:53
autor: ławeczka
Wiesz co, ja też miałam taki problem. Ostatecznie mój wybór padł na ten, który znalazłam na https://gdata.pl/o-nas . Zaufałam im bo to pionierzy jeśli o tego typu zabezpieczenia chodzi. Z perspektywy czasu patrząc to była bardzo dobra decyzja.

https://improficiency.com/how-to-build-an-e-commerce-website-from-scratch-in-8-easy-steps/

Re: Jaki antywirus wybrać?

: 01 lis 2020, 12:10
autor: Dzony82
Polecam Ci zajrzeć na https://bitdefender.pl/, gdzie znajdziesz ofertę oprogramowania antywirusowego bitdefender. Według wielu branżowych rankingów z tego roku, uznawany jest za najlepszy, dlatego polecam się w tym rozeznać. Dodatkowo cena jest na pewno bardzo rozsądna.

Re: Jaki antywirus wybrać?

: 12 maja 2021, 13:40
autor: domiś
W zasadzie to jesteśmy już zdecydowani - https://www.kaspersky.pl/ochrona-dla-ko ... -of-things Wydaje mi się, że żadne inne rozwiązanie nie sprawdzi się tutaj lepiej, a trochę już posiedzieliśmy nad testami skuteczności systemów. Akurat u nas chodzi o przetwarzanie sporej ilości danych osobowych i szukamy czegoś, co faktycznie zminimalizuje ryzyko wpadki.

Re: Jaki antywirus wybrać?

: 08 lip 2021, 9:29
autor: mokka
To jest bardzo dobre rozwiązanie ale zaproponuję jeszcze bezpieczny komunikator usecrypt https://www.dobreprogramy.pl/usecrypt-m ... 5338897025 w którym ogromną zaletą jest brak danych o użytkownikach i rozmowach przechowywanych na serwerach

https://tapearts.com/how-to-choose-a-good-dog-house-design/