Strona 1 z 1

Opiekunka ?

: 30 cze 2021, 20:03
autor: Baśka
Hej wszystkim! Zastanawiam się nad opiekunką dla starszych osób? Niestety nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie, nie wiem czy opiekunka czy dom seniora. Moja znajoma poleca mi to miejsce https://podtopolami.eu/ i myślę, że w takim ośrodku jest w stanie otrzymać to co będzie potrzebować najbardziej, a opiekunka jej tego nie zapewni.

Re: Opiekunka ?

: 24 lip 2021, 1:18
autor: Łucja04
A nie myślałaś żeby wyjechać za granicę, do Niemiec na przykład? Tam jednak taka praca jest dużo lepiej płatna i charakter pracy jest nieco inny. Według mnie lepiej mieć jedną osobę do opieki, niż kilka jak to jest w takich domach opieki. Z resztą zerknij sobie na stronę https://eopiekunka.pl/ , to agencja która zajmuje się organizacją takich właśnie wyjazdów. Masz tam wszystkie potrzebne informacje, kontakt, można też zadzwonić i pytać o wszystko. Praca jest legalna, z ubezpieczeniem zdrowotnym, też dbają o warunki. Spróbuj :)

Re: Opiekunka ?

: 27 lip 2021, 0:29
autor: eluś5333
Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, aby pracować na odpowiednich umowach. Niestety w biznesie nie można bezgranicznie nikomu ufać, a jeśli podpiszemy złą umowę, to również możemy mieć pretensje do siebie. Ja ze swojej strony mogę podpowiedzieć, że jeśli ktoś chciałby pracować jako opiekunka osób starszych w Niemczech, to tylko z Promedica24.

Re: Opiekunka ?

: 22 paź 2021, 21:06
autor: gabi
Do każdej pracy trzeba mieć predyspozycje. Jeśli np. chcesz pracować z seniorami to musisz sie liczyć z tym, że to nie jest lekka praca. Ja jeestem opiekunką osób starszych w Promedica - https://promedica24.com.pl/ Wyjeżdżam z nimi do Niemiec już jakiś czas. Praca niekiedy jest bardzo ciężka, ale nie poddaję się :) Zarobki mam bardzo dobre a na tym mi głównie zależało.