Strona 1 z 1

Stronyireszta.pl - tworzenie stron www i sklepów internetowych, reklama w internecie

: 01 lis 2019, 6:44
autor: stronyireszta
Jestem współzałożycielem serwisu Stronyireszta.pl, oferujemy w nim:
tworzenie stron internetowych
Strony wyposażamy w bardzo wygodny w obsłudze (opinia naszych klientów) wizualny edytor treści i CMS Wordpress.
Tworzenie sklepów internetowych
Sklepy tworzymy również w oparciu o CMS Wordpress i wtyczkę Woocommerce.

Prowadzimy także bloga o marketingu internetowym dla początkujących przedsiębiorców. Na blogu poruszamy tematy związane z tworzeniem strony www/sklepu online, a także reklamy tych serwisów w internecie.

Kilka przykładowych wpisów, od których warto zacząć:

Jak stworzyć profesjonalną stronę internetową – wpis, który rozpoczyna temat samodzielnego budowania strony www dla firmy (jest pierwszym z serii, kolejne się piszą). Porównałem w nim dwa sposoby na zbudowanie strony:
 • system CMS Wordpress instalowany na własnym hostingu – najpopularniejszy system na świecie do budowania stron www, polecany zwłaszcza tym użytkownikom, którzy są gotowi poświęcić nieco czasu na nauczenie się jego obsługi. Oferuje mnóstwo motywów graficznych i wtyczek rozszerzających jego funkcjonalność
 • kreatory stron www online – alternatywa dla CMSów takich jak Wordpress. Rozwiązanie polecane osobom, które potrzebują niedużej strony internetowej i nie chcą zajmować się jej bieżącym działaniem (na przykład aktualizowaniem wtyczek i motywów)
Wpis można przeczytać tutaj: https://stronyireszta.pl/jak-stworzyc-s ... towa-firmy

Jak reklamować firmę w internecie – wpis-zajawka na jeden z najważniejszych tematów dla każdego przedsiębiorcy. Opisałem w nim kilka form reklamy w internecie, a także wyjaśniłem, dlaczego reklama internetowa jest dla wielu przedsiębiorców nieskuteczna (pomijając czynniki związane np. ze słabą ofertą). Wpis jest również pierwszym z serii – powstają już kolejne poradniki takie jak:
 • jak działa pozycjonowanie stron i sklepów w Google i jak je wykonać
 • jak reklamować firmę na Facebooku
 • czy lepiej wykorzystać pozycjonowanie organiczne w Google, czy może Google Ads (dawniej Google Adwords)
 • ile kosztuje reklama w internecie
 • jak reklamować firmę lokalną
 • jak reklamować sklep internetowy
 • i inne dotyczące reklamy firmy/sklepu/bloga w internecie
Wpis można przeczytać tutaj: https://stronyireszta.pl/jak-reklamowac ... internecie

Jak stworzyć sklep internetowy – porównanie dwóch istniejących na dzisiejszym rynku rozwiązań:
 • platformy sklepowe typu SaaS (software as a service) – oprogramowanie sklepowe dostępne online, w którym, w dużym uproszczeniu, jedynie zakładamy konto, wybieramy motyw graficzny i możemy rozpocząć prowadzenie i reklamowanie sklepu internetowego (także w modelu dropshipping)
 • oprogramowanie sklepowe instalowane na własnym hostingu, takie jak Prestashop, Magento, a także wspomniany już przeze mnie wcześniej system Woocommerce (wtyczka do Wordpressa)
Każde z tych dwóch rozwiązań sklepowych ma wady i zalety, dlatego otwierając sklep internetowy warto przemyśleć, które w nich będzie dla nas korzystniejsze. Co prawda, w dowolnym momencie możemy zmienić np. platformę sklepową na oprogramowanie na własnym hostingu, ale to pochłania dodatkowy czas i koszty, warto więc wybrać rozwiązanie w sposób przemyślany – wtedy będziemy korzystać z niego dłużej.
Wpis o sklepach można przeczytać tutaj: https://stronyireszta.pl/jak-stworzyc-p ... nternetowy

Gorąco zapraszam zarówno do lektury powyższych wpisów jak i do korzystania z naszej oferty tworzenia stron internetowych i sklepów online.

Re: Stronyireszta.pl - tworzenie stron www i sklepów internetowych, reklama w internecie

: 02 sty 2020, 12:15
autor: joanna54
Na pewno ładna strona internetowa pomoże wam w biznesie i zbuduje wiarygodną markę. Osobiście polecam zobacz ofertę tworzenie stron Warszawa https://www.damtox.pl/tworzenie-stron-wordpress/ dobra opcja na zbudowanie wizerunku, darmowa wycena, wiele wykonanych projektów. Warto przeglądnąć dziewczyny ! :)

Re: Stronyireszta.pl - tworzenie stron www i sklepów internetowych, reklama w internecie

: 20 sty 2020, 15:15
autor: cukrowa
Fakt, przepływ w sieci jest coraz większy, dlatego też należy postawić na reklamę, która zdecydowanie będzie dla nas korzystna i przyniesie nam obliczalne korzyści. Mogę Wam podpowiedzieć, że to też z tą firmą https://kolektyf.com/oferta/system-info ... erunkowej/ przygotujecie ciekawe graficznie informacje, które przyciągną do Was klientów.

Re: Stronyireszta.pl - tworzenie stron www i sklepów internetowych, reklama w internecie

: 24 sty 2020, 11:51
autor: Mariusz
Zgadzam się, że dobrze zrobiona strona firmy w internecie to podstawa, ale trzeba ją też pozycjonować żeby sie przebić wśród konkurencji. Można spróbować zrobić to samemu z darmowym kursem pozycjonowania. Dla zainteresowanych link do ebooka: https://www.granker.pl/bezplatny-kurs-pozycjonowania

Re: Stronyireszta.pl - tworzenie stron www i sklepów internetowych, reklama w internecie

: 27 lut 2020, 13:41
autor: barylek
No to przy okazji jak się znacie na tworzenie stron i sklepów internetowych to ile zrobienie sklepu podobnego do https://www.automatyka24.pl/pl/katalog/ ... ejestracja będzie kosztować? Mam na myśli cały układ strony, ułożenie kategorii oraz podobna szata graficzna?

Re: Stronyireszta.pl - tworzenie stron www i sklepów internetowych, reklama w internecie

: 05 paź 2020, 9:29
autor: Doris33
Strona www to wizytówka naszej firmy. Musi być atrakcyjna wizualnie, dostosowana do potrzeb użytkownika, a także widoczna dla wyszukiwarek internetowych. Wbrew pozorom stworzenie takiej strony wcale nie jest proste. Dlatego ja uważam, że najlepiej zlecić jej wykonanie specjalistom. Są na rynku agencje reklamowe jak np. https://fantasiadesign.pl/strony-www/ , które mają doświadczenie w tworzeniu takich stron i po prostu wiedzą, jak zrobić to dobrze.