Strona 1 z 1

Książki

: 23 maja 2021, 19:16
autor: Samara_88
Hej forumowicze. Założę się, że macie swoje ulubione książki lub chociaż gatunki literackie, mam rację? Dla mnie najciekawsza jest literatura naukowa, ale nie pogardzę też jakimś dobrym kryminałem. Co można znaleźć na regałach z książkami w waszych domach? Jestem bardzo ciekawa :)

promocja angielski

Re: Książki

: 02 cze 2021, 12:12
autor: Łucja
Lubię czytać książki podróżnicze i przygodowe. Teraz kończe Kiedy marzenia spełniają się na dachu: Ameryka Łacińska autorstwa J.Morea. Książka ciekawa, fajnie napisana, naprawde przyjemnie się czyta. Dla amatorów takiej literatury obowiązkowa pozycja na nadchodzące lato :)

Re: Książki

: 09 sie 2021, 12:39
autor: uperle
Dla mnie bardzo ciekawą książką okazał się być "Tydzień z życia muchy" Kotowskiego Bogusława Marcina https://wydawnictwopoligraf.pl/1546/kot ... muchy.html jest to biografia, która wciągnie na pewno nie jedną osobę. Taki pamiętnik jak ten jest naprawdę wart uwagi.

Re: Książki

: 21 wrz 2021, 22:29
autor: mkoPŻ
Samara_88 pisze: Hej forumowicze. Założę się, że macie swoje ulubione książki lub chociaż gatunki literackie, mam rację? Dla mnie najciekawsza jest literatura naukowa, ale nie pogardzę też jakimś dobrym kryminałem. Co można znaleźć na regałach z książkami w waszych domach? Jestem bardzo ciekawa :)
Ja dla odmiany lubię dobry reportaż. Dotyka zwykle jakiegoś społecznego lub polityczno-społecznego tematu.