Strona 1 z 1

Ciężko pracuję za grosze

: 12 sie 2020, 18:54
autor: Sasa
Pracuję jako budowniczy. To najtrudniejszy zawód. Wierzysz w to? Cały dzień pracuję na budowie. I dostaję za to bardzo małe pieniądze. I jak żyć dalej?

Re: Ciężko pracuję za grosze

: 16 sie 2020, 11:11
autor: blazej
A może w takim układzie warto zastanowić się nad wyjazdem za pracą poza granice kraju? Na przykład w Niemczech sporą popularnością obecnie cieszy się opiekunka dla osób starszych. Tam takie zajęcie jest bardzo doceniane. Tutaj https://bravecare.pl/kontakt/ można znaleźć przydatne informacje w tym temacie. Warto zerknąć sonie w wolnej chwili.

Re: Ciężko pracuję za grosze

: 18 sie 2020, 22:47
autor: tomi2
To może warto poszukać lepiej płatnej pracy? Trzeba próbować.

Re: Ciężko pracuję za grosze

: 18 sie 2020, 23:46
autor: elmo
Pewnie, że trzeba próbować. Czasem jest tak, że człowiek się boi podejmować nowe wyzwania, zawsze to trochę niepewność ale jak się nie spróbuje, to nic się nie zmieni. Sama myślę o wyjeździe do Niemiec do pracy, jako opiekunka osób starszych. Myślę, że bym się nadawała jeśli chodzi o predyspozycje. Znajoma podesłała mi namiar na firmę https://nursecare24.pl/ , która pomaga taką pracę znaleźć, jak i we wszystkich formalnościach. A to ważne, że człowiek nie jest sam tylko ma wsparcie. Zarobki jak się słyszy są dużo lepsze, dlatego ja spróbuję.

Re: Ciężko pracuję za grosze

: 07 wrz 2020, 10:26
autor: Klasza
Porozmawiaj może z kierownikiem o jakiejś podwyżce.

Re: Ciężko pracuję za grosze

: 25 lis 2020, 13:56
autor: koteł
Klasza pisze:
> Porozmawiaj może z kierownikiem o jakiejś podwyżce.

Ha, dobra rada:) a jak kierownik powie, że nie ma budżetu? Moja propozycja to rozejrzeć się cza czymś nowym, lub samemu założyć biznes.

Re: Ciężko pracuję za grosze

: 23 lip 2021, 23:23
autor: ełkaa
Szczerze to nie ma gorszej rzeczy jeśli praca raz, że nie daje satysfakcji i jeszcze zarobki są niższe. A narobić się oczywiście trzeba. Dlatego wcale się nie dziwię, że wiele osób wyjeżdża do pracy za granicę i bardzo sobie chwali. Nawet moja siostra dzięki agencji https://eopiekunka.pl/ wyjeżdża do pracy do Niemiec jako opiekunka osób starszych. Tam jeszcze większe doświadczenie zdobyła. Ze współpracy z agencją jest bardzo zadowolona, dbają o pracowników i o warunki pracy. A to jest bardzo ważne.

Re: Ciężko pracuję za grosze

: 31 lip 2021, 7:05
autor: marianoś88
Pomyśl nad znalezieniem nowej pracy. Nie ma sensu harować za grosze. Na https://imex-logistics.pl/Praca.html masz na przykład sporo ofert, na magazyn, na spedycję. Możliwości sporo a to jest bardzo dobry pracodawca i uczciwie podchodzi do pracownika.

Re: Ciężko pracuję za grosze

: 08 sie 2021, 21:23
autor: maśka
Jeśli ciężko pracujesz, a nie jesteś odpowiednio wynagradzany, rozważ zmianę zatrudnienia. Moim zdaniem to naprawdę dobry pomysł. Może Twój pracodawca doceni Ciebie, gdy już Ciebie straci (niestety, wiele osób bywa niedocenianych przez swoich szefów).
___
ciąża geriatryczna

Re: Ciężko pracuję za grosze

: 13 sie 2021, 18:48
autor: luśka
Moim zdaniem zamiast w Polsce pracować za grosze zdecydowanie lepiej jest przemyśleć sobie pracę za granicą. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na pojęcie pracy w Niemczech jako opiekunki seniorów. Takie rozwiązanie dobrze sobie przemyśleć. Na stronie https://www.czecho.pl/wiadomosci/34412- ... -starszych można znaleźć artykuł poradnikowy, który zdecydowanie może się przydać.

Re: Ciężko pracuję za grosze

: 29 sie 2021, 11:39
autor: Ćwikła
Może w takim razie warto byłoby pomyśleć o zmianie pracy jeśli dotychczasowa nas nie satysfakcjonuje. Od razu mogę polecić zapoznanie się z ciekawym wpisem https://odfreelancera.pl/wszystko-co-mu ... elancerem/ gdzie dokładnie określono co trzeba wiedzieć jeśli decydujemy się na pracę jako freelancer.

Re: Ciężko pracuję za grosze

: 20 wrz 2021, 20:58
autor: koteł
luśka pisze:
> Moim zdaniem zamiast w Polsce pracować za grosze zdecydowanie lepiej jest
> przemyśleć sobie pracę za granicą. Obecnie coraz więcej osób decyduje się
> na pojęcie pracy w Niemczech jako opiekunki seniorów. Takie rozwiązanie
> dobrze sobie przemyśleć. Na stronie
> https://www.czecho.pl/wiadomosci/34412- ... -starszych
> można znaleźć artykuł poradnikowy, który zdecydowanie może się przydać.

Słyszałam, że to bardzo ciężka i dołująca praca, ale nie robiłam tego, więc proszę nie brać tego za pewnik - pewnie jest różnie jak zawsze.

Re: Ciężko pracuję za grosze

: 21 wrz 2021, 13:39
autor: Inka
Może warto zmienić branżę? Są stanowiska, które nie są tak wymagające, a ponadto można na nich zarobić całkiem dobrze. Musisz poszukać ofert w sieci - jest ich sporo. Pod tym linkiem masz na przykład fajną ofertę https://motofaktor.com.pl/forum/oglosze ... t2690.html - na stanowisko copywritera szukają. Rzuć okiem, może to praca dla Ciebie.

Re: Ciężko pracuję za grosze

: 22 wrz 2021, 20:54
autor: koteł
Inka pisze:
> Może warto zmienić branżę? Są stanowiska, które nie są tak wymagające, a
> ponadto można na nich zarobić całkiem dobrze.

Nieraz warto zmienić branże, a nieraz warto iść na swoje. Jak masz w sobie odwagę pomysł na biznes, to nie wahaj się, to może być pierwszy dzień Twojego nowego życia:))