Strona 1 z 1

Nieplanowana ciąża

: 02 lis 2020, 12:23
autor: fifią1337
Aborcja Słowacja

Re: Nieplanowana ciąża

: 05 lis 2020, 14:28
autor: manią
ok

Re: Nieplanowana ciąża

: 05 lut 2021, 16:56
autor: kazna
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://scyla.pl/pozycjonowanie-lokalne/

Re: Nieplanowana ciąża

: 10 lut 2021, 12:38
autor: dylewska
Najprościej jest unikać takiej ciąży, trzeba już na początku współżycia zadbać o skuteczną antykoncepcję, nie ma na co czekać, tu https://antykoncepcjanamiare.pl/jak-roz ... koncepcji/ jest dokładnie opisane jak rozmawiać z ginekologiem o antykoncepcji

Re: Nieplanowana ciąża

: 11 maja 2021, 9:56
autor: Oleńka
W naszym kraju niestety prawo nie stoi po stronie kobiet. Na szczęście jeśli faktycznie jest potrzeba usunięcia nieplanowanej ciąży można taki zabieg wykonać w krajach bardziej liberalnych pod tym względem. W Czechach blisko polskiej granicy jest polskojęzyczna klinika https://klinikastonava.cz tam można szukać pomocy.

Re: Nieplanowana ciąża

: 23 lip 2021, 17:50
autor: Grażyna11
To nie są proste tematy, dlatego też nie powinnyście bać się skorzystać przy nich ze wsparcia dobrego specjalisty. Najrozsądniej byłoby już teraz zajrzeć do https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ i właśnie tam poradzić się w kontekście Waszej sytuacji. Czuję, że będzie to dla Was zdecydowanie najlepszą opcją, sami się przekonajcie.

Re: Nieplanowana ciąża

: 04 wrz 2021, 15:37
autor: Wiśnia
Oleńka pisze: W naszym kraju niestety prawo nie stoi po stronie kobiet. Na szczęście jeśli faktycznie jest potrzeba usunięcia nieplanowanej ciąży można taki zabieg wykonać w krajach bardziej liberalnych pod tym względem. W Czechach blisko polskiej granicy jest polskojęzyczna klinika https://klinikastonava.cz tam można szukać pomocy.
Ze swojej stron polecam klinikę Aborcja.cz, która również znajduje się w Czechach.