Strona 1 z 1

Aborcja Słowacja

: 19 paź 2020, 9:17
autor: słowacjaaborcja
Aborcja Słowacja - bardziej liberalne podejście do tematu ciąży sprawia, że jest ona dopuszczalna na terenie Słowacji i Czech. Wynika to z faktu, że Słowacja nie jest aż tak chrześcijańskim państwem jakim jest Polska. Niestety! Ponieważ każda kobieta ma prawo decydować o tym czy chce zostać matką czy jeszcze nie. Czasem usunięcie ciąży jest jedynym rozwiązaniem np. ze względów zdrowotnych.

Re: Aborcja Słowacja

: 10 lut 2021, 10:55
autor: kośmata
Tylko po takim zabiegu trzeba szczerze porozmawiać ze swoim lekarzem i wtedy on będzie umiał dobrać taką anty , jaka będzie najbardziej odpowiednia. Ja też początkowo miałam problemy ale z czasem sie udało i teraz nie wyobrażam sobie abym mogła inaczej.

Re: Aborcja Słowacja

: 10 lut 2021, 14:16
autor: dylewska
To prawda, ja mam bardzo dobrą antykoncepcję hormonalną, od kilku lat biorę tabletki vines i nie narzekam a wręcz przeciwnie, mogę je chwalić za kilka rzeczy, co najważniejsze nigdy mnie nie zawiodły bo jak dotąd nie zaliczyłam żadnej wpadki a to przecież podstawa :)

Re: Aborcja Słowacja

: 11 maja 2021, 3:09
autor: nieplanowana ciąża
Ja zdecydowałam się wybrać klinikę w Czechach https://klinikastonava.cz która pomaga w dojeździe do nich, a to w moim przypadku było dużym problemem. Fantastyczny personel, okazał mi ogromne wsparcie przed, w trakcie i po zabiegu. Z językiem nie ma problemu, można porozumiewać się po polsku.

Re: Aborcja Słowacja

: 04 wrz 2021, 15:30
autor: Mała
"nieplanowana pisze: Ja zdecydowałam się wybrać klinikę w Czechach https://klinikastonava.cz która pomaga w dojeździe do nich, a to w moim przypadku było dużym problemem. Fantastyczny personel, okazał mi ogromne wsparcie przed, w trakcie i po zabiegu. Z językiem nie ma problemu, można porozumiewać się po polsku.
Też szukałam pomocy w Czechach, znalazłam ją w centrum ginekologicznym Aborcja.cz