Strona 1 z 1

Ubezpieczenie OC

: 23 sty 2020, 11:02
autor: sanderka
Cześć! Szukam obecnie dla siebie nowego ubezpieczenia OC. Mozecie mi coś polecić, sprawdzonego przez was? I najlepiej taniego.

Re: Ubezpieczenie OC

: 23 sty 2020, 12:22
autor: anula
Zajrzyj koniecznie na stronę https://kioskpolis.pl/jak-znalezc-najta ... czenie-oc/. Oferują najróżniejsze ubezpieczenia, dzięki kalkulatorowi OC I AC. Dodatkowo, na ich stronie znajdziesz wiele porad. Myślę, że dzięki temu, podjęcie decyzji będzie znacznie łatwiejsze. Koniecznie daj znać, na co się zdecydowałaś.

Re: Ubezpieczenie OC

: 14 wrz 2020, 8:15
autor: Olena22
Konkretnego towarzystwa Ci nie polecę, bo oferta dla poszczególnych klientów może się różnić. To co dla mnie dobre i tanie, wcale nie musi być takie dla Ciebie. Ale zostawiam Ci namiar na Unilink https://unilink.pl/ubezpieczenia/samochod/oc . To agencja ubezpieczeniowa, mają więc w ofercie polisy z różnych towarzystw. Ich doradcy bez problemu dobiorą ubezpieczenie, które spełni Twoje oczekiwania. Będziesz miał i dobrze, o tanio.

Re: Ubezpieczenie OC

: 16 paź 2020, 20:30
autor: markuś
Jeśli mówimy o samym ubezpieczeniu OC to jak najbardziej jest to dość ważne ubezpieczenie i każdy posiadacz pojazdu jest zobligowany do tego aby je mieć. Ja jestem zdania, że warto jest również zapoznać z rankingiem OC https://kioskpolis.pl/ranking-oc/ gdyż co by nie było to są dość istotne kwestie.

Re: Ubezpieczenie OC

: 17 paź 2020, 21:24
autor: jonitka
Oczywiście że tak, z takich rankingów jak najbardziej warto korzystać , bo w ten sposób można wyszukać najtańszą ofertę i to dosłownie w kilka minut. Na https://www.mfind.pl/ można znaleźć właśnie takie narzędzie, które umożliwia porównanie ofert. Koniecznie sobie sprawdźcie i obniżcie w ten sposób składkę :)

Re: Ubezpieczenie OC

: 04 gru 2020, 13:12
autor: barbara34
Warto też zajrzeć na https://najtansze-ubezpieczenia.pl/ . Bardzo ciekawe i przejrzyste zestawienie tam mają. Mnie pomogły w podjęciu decyzji, to Wam z pewnością też :D

Re: Ubezpieczenie OC

: 16 sty 2021, 18:30
autor: kilobajt
Co by nie było to faktycznie same ubezpieczenie OC jest niezwykle istotne i zarazem obowiązkowe w przypadku posiadania pojazdu. Myślę, że każdy kierowca powinien także przeczytać wpis https://kioskpolis.pl/kiedy-i-w-jaki-sp ... /#kotwica3 z którego można się dowiedzieć skąd i jak można wypowiedzieć umowę OC.

Re: Ubezpieczenie OC

: 03 lut 2021, 17:31
autor: wisła
Porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych pozwala wybrać optymalną ochronę pojazdu za możliwie najniższą cenę. Po wypełnieniu jednego formularza natychmiast otrzymujesz rzeczywiste ceny ubezpieczeń wyliczone na podstawie indywidualnych taryf każdego z ubezpieczycieli. Jest to bardzo wygodny sposób by znaleźć ubezpieczenie idealne dla siebie. Ja polecam tę firmę: https://www.ubezpiecz-pojazd.pl/ - na pewno nie będziecie żałować.