Strona 1 z 1

disco polo - muzyka

: 03 paź 2022, 21:42
autor: Tomila_95
Ostatnio naprawdę spodobała mi się muzyka disco polo. Mam wrażenie, że coraz lepsze kawałki powstają, coraz bardziej chce się tego słuchać i naprawdę wpada ta muzyka w ucho. Jak Wam się wydaje? Macie podobne odczucia? Jakich zespołów słucha się Wam najlepiej, a jakich nie lubicie i wolelibyście żeby zakończyły karierę? Czy ktoś porozmawia tutaj ze mną o disco polo?

Re: disco polo - muzyka

: 26 kwie 2023, 18:43
autor: kara
Bez względu na to, jaki rodzaj muzyki słuchacie - musicie być świadomi tego, że jest taka firma jak x-disc.pl dzięki której możecie zatrzymać swoją ulubioną muzykę na płytach winylowych. Dość długo szukałam takiej oferty i w końcu mi się udało.

Re: disco polo - muzyka

: 30 kwie 2023, 21:56
autor: feloz
Muzyka jest wszechstronną formą sztuki, która wykracza poza zwykłe słuchanie. Można ją również tworzyć i produkować. Rozpoczęcie tej podróży jest tak proste, jak zapisanie się na lekcje śpiewu poznań. Z odpowiednim wsparciem i kierunkiem, możesz rozwijać swoje umiejętności wokalne i przekazywać swoje emocje poprzez muzykę.

Re: disco polo - muzyka

: 29 maja 2023, 13:24
autor: iks5
Ja tam lubię to: https://www.youtube.com/watch?v=JUopEoUehNE ale disco polo też zdarza mi się słuchać. Szczególnie lubię do niego tańczyć np na weselach albo innych imprezach :D

Re: disco polo - muzyka

: 30 sty 2024, 10:05
autor: julkaa
Ostatnio natknęłam się na ciekawy głośnik Bluetooth, który oprócz standardowych funkcji posiada również opcję usypiania. Opinie użytkowników na stronie https://manta.com.pl/produkt/glosnik-bl ... -szumi-go/ są bardzo pozytywne, co sprawia, że zdecydowanie zamierzam go zakupić.