Strona 1 z 1

Ciekawe szkolenia

: 17 maja 2019, 15:46
autor: Danka
Najlpeszym sposobem na rozwój są szkolenia , które pomogą CI udoskonalić samego siebie. Jeżeli nie masz pomysłu na to na jakie szkolenie się udać to tutaj https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ciągły rozwój pozwoli Ci więcej osiągnać a najlepsze co możesz zrobić to inwestować w siebie.

Re: Ciekawe szkolenia

: 31 paź 2019, 17:53
autor: Dziewczyna
A jakie ciekawe szkolenia przeprowadzaliście ostatnio w Waszych firmach? My zdecydowaliśmy się przeprowadzić szkolenie z zakresu przepisów RODO, o którym mowa na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych. Każdy pracownik w firmie powinien bowiem naszym zdaniem wiedzieć, jak chronić dane osobowe w przedsiębostwie.

Re: Ciekawe szkolenia

: 08 lis 2019, 20:24
autor: mimka
Zobaczcie sobie koniecznie na to https://leadership-center.pl/scrummaster/ szkolenie Profesjonalny Scrum Master . Można w ten sposób wiele się nauczyć i przede wszystkim podejść do egzaminu i zdobyć certyfikat. Przede wszystkim jednak wiedza zdobyta na tym szkoleniu jest niezwykle istotna. Na stronie znajdziecie wszelkie informacje na ten temat.

Re: Ciekawe szkolenia

: 05 mar 2020, 11:23
autor: iworka
U nas na szczęście to już odpowiedni dział zajmuje się organizacją wszelkich szkoleń. A ja często z nich korzystam bo jednak dodatkowa wiedza jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Zresztą zależy mi na tej pracy, dlatego cały czas staram się dokształcać. W końcu mam bardzo dobre warunki jak również opiekę medyczną w medicover z której nie chciałabym rezygnować.

Re: Ciekawe szkolenia

: 16 mar 2020, 0:14
autor: Sarina
Warto postawić na samorozwój - wybrac szkolenia które zagwarantują nam stabilną przyszłość. Teraz na czasie jest grafika komputerową. Dzieki wybraniu odpowiednich kursów z digital painting https://domin-krakow.pl/kurs-digital-pa ... photoshop/ ,które oferuje między innymi pracownia artystyczna Domin z Krakowa - możemy nie tylko podszkolić swoje umiejętności ale także przygotować się do naszej kariery zawodowej - do studiów czy do pracy. Warto zajrzeć na realizacje prac ich kursantów - robią wrażenie :)

Re: Ciekawe szkolenia

: 08 maja 2020, 19:04
autor: kazna
Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://allbim.pl/elastyczny-beton-odkr ... singapuru/

Re: Ciekawe szkolenia

: 11 maja 2020, 0:05
autor: marvin
Jeśli chodzi o szkolenia z zakresu ubezpieczeń społecznych, kadr i płac, podatków czy prawa pracy to na wysokim poziomie organizuje je firma Most Wanted https://mfszkolenia.pl/ z Warszawy. Sprawdźcie ich sobie bo mają bardzo szeroki wybór kursów i szkoleń oraz świetną, doskonale wykwalifikowaną kadrę. Plus też za rozsądne stawki.