Ciekawe szkolenia

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
Danka
Posty: 133
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Ciekawe szkolenia

Post autor: Danka »

Najlpeszym sposobem na rozwój są szkolenia , które pomogą CI udoskonalić samego siebie. Jeżeli nie masz pomysłu na to na jakie szkolenie się udać to tutaj https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ciągły rozwój pozwoli Ci więcej osiągnać a najlepsze co możesz zrobić to inwestować w siebie.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Dziewczyna »

A jakie ciekawe szkolenia przeprowadzaliście ostatnio w Waszych firmach? My zdecydowaliśmy się przeprowadzić szkolenie z zakresu przepisów RODO, o którym mowa na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych. Każdy pracownik w firmie powinien bowiem naszym zdaniem wiedzieć, jak chronić dane osobowe w przedsiębostwie.
Awatar użytkownika
mimka
Posty: 164
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:34

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: mimka »

Zobaczcie sobie koniecznie na to https://leadership-center.pl/scrummaster/ szkolenie Profesjonalny Scrum Master . Można w ten sposób wiele się nauczyć i przede wszystkim podejść do egzaminu i zdobyć certyfikat. Przede wszystkim jednak wiedza zdobyta na tym szkoleniu jest niezwykle istotna. Na stronie znajdziecie wszelkie informacje na ten temat.
Awatar użytkownika
iworka
Posty: 156
Rejestracja: 26 sie 2019, 13:27

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: iworka »

U nas na szczęście to już odpowiedni dział zajmuje się organizacją wszelkich szkoleń. A ja często z nich korzystam bo jednak dodatkowa wiedza jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Zresztą zależy mi na tej pracy, dlatego cały czas staram się dokształcać. W końcu mam bardzo dobre warunki jak również opiekę medyczną w medicover z której nie chciałabym rezygnować.
Awatar użytkownika
Sarina
Posty: 317
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:26

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Sarina »

Warto postawić na samorozwój - wybrac szkolenia które zagwarantują nam stabilną przyszłość. Teraz na czasie jest grafika komputerową. Dzieki wybraniu odpowiednich kursów z digital painting https://domin-krakow.pl/kurs-digital-pa ... photoshop/ ,które oferuje między innymi pracownia artystyczna Domin z Krakowa - możemy nie tylko podszkolić swoje umiejętności ale także przygotować się do naszej kariery zawodowej - do studiów czy do pracy. Warto zajrzeć na realizacje prac ich kursantów - robią wrażenie :)
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: kazna »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://allbim.pl/elastyczny-beton-odkr ... singapuru/
Awatar użytkownika
marvin
Posty: 176
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:57

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: marvin »

Jeśli chodzi o szkolenia z zakresu ubezpieczeń społecznych, kadr i płac, podatków czy prawa pracy to na wysokim poziomie organizuje je firma Most Wanted https://mfszkolenia.pl/ z Warszawy. Sprawdźcie ich sobie bo mają bardzo szeroki wybór kursów i szkoleń oraz świetną, doskonale wykwalifikowaną kadrę. Plus też za rozsądne stawki.
ODPOWIEDZ