Strona 1 z 1

adwokat z referencjami od firm

: 02 wrz 2020, 12:15
autor: elekko
Witam!
Zbieram właśnie informacje o adwokatach, którzy mogliby mi pomóc w jednej sprawie. Chodzi o kwestię prawa pracy, mam problem z pracodawcą. I jeden byłby całkiem spoko - tylko że w dziale z referencjami na https://www.adwokatchojka.pl/ ma rekomendacje od samych firm. No dobra, jeszcze jednej fundacji. A teraz jeżeli taki prawnik zna się na prawie gospodarczym, to z kodeksem pracy też nie będzie miał problemu?!? Bo to przecież wcale nie jest jedno i to samo :geek:

Re: adwokat z referencjami od firm

: 14 wrz 2020, 23:59
autor: hacker88
Wiem że w sprawach które dotyczą wymuszenia VAT czy karuzeli VAT pomaga również mecenas Mariusz Olężałek. Specjalizuje się on w sprawach karnych ale wiele z nich dotyka również firm. Można na niego liczyć, jest niezwykle profesjonalny i dyskretny. Działa całą dobę, nawet w środku nocy można liczyć na jego pomoc.

Re: adwokat z referencjami od firm

: 26 wrz 2020, 19:56
autor: gaśa
Najlepiej sprawdzić na początku w jakich dziedzinach prawa dana kancelaria świadczy usługi. Kiedy ja szukałam adwokata to od znajomych dowiedziałam się o adwokacie Łukaszu Węgłowskim. Ma swoje kancelarie w Szczecinie i w Kamieniu Pomorskim. Jest uznanym adwokatem, skutecznym i bardzo profesjonalnym. Wiem, że firmy też jego kancelaria obsługuje, ja potrzebowałam pomocy w sprawie o podział majątku akurat.

Re: adwokat z referencjami od firm

: 31 paź 2020, 4:39
autor: Maryśka
Jeżeli potrzebujesz dobrej kancelarii to osobiście polecam tą: https://www.aif.com.pl/ Doświadczeni profesjonaliści, korzystałam już z ich usług i jestem bardzo zadowolona.

Re: adwokat z referencjami od firm

: 04 sty 2021, 10:59
autor: Ełgeniusz
Maryśka pisze: ↑31 paź 2020, 4:39 Jeżeli potrzebujesz dobrej kancelarii to osobiście polecam tą: https://www.aif.com.pl/ Doświadczeni profesjonaliści, korzystałam już z ich usług i jestem bardzo zadowolona.
Bardzo profesjonalna strona, świadczy ze to profesjonalna kancelaria.

Re: adwokat z referencjami od firm

: 04 sty 2021, 13:37
autor: Wiesław
Sprawdź koniecznie https://krakowscyadwokaci.pl/ - znajomy mi ich kiedyś polecał, mówił, że są świetni. Jak jesteś na etapie researchu, to na pewno warto zweryfikować ;)

sa blogspot

Re: adwokat z referencjami od firm

: 14 sty 2021, 9:46
autor: ZosiaŻ
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta kancelarii http://adwokacipiotrowscy.pl/ z siedzibą w Lublinie. Kancelaria oferuję kompleksowe usługi i posiadają bardzo duże doświadczenie więc można im zaufać - na pewno pomogą.

Re: adwokat z referencjami od firm

: 20 sty 2021, 10:42
autor: DominikaŚ
W zeszłym roku korzystałem z pomocy tej kancelarii adwokackiej https://adwokatkarpowiczmyszkow.pl/. Potrzebowałem na już porady prawnej i teraz wiem na czym stoję w mojej sytuacji.

Re: adwokat z referencjami od firm

: 23 sty 2021, 21:53
autor: RomekDryń
Ja mogę polecić dobrego adwokata ale z Łodzi i jest to kancelaria https://krakowinski.pl/. Kancelaria oferuję kompleksowe usługi i kancelaria jest zbudowana na fundamencie rodzinnej tradycji wiec moim zdaniem takie kancelarie są najlepsze.

Re: adwokat z referencjami od firm

: 03 mar 2021, 10:04
autor: Michał546
adwokat ktory specjalizuje sie w finansach i pomaga rozwiązać sprawy które teoretyczne wydają sie z gory przegrane to https://adwokatofinansach.pl/ Pan Fabian Orłowski jest specjalistą w swojej dziedzinie. W niejednej sprawie mi pomógł. Zawsze znajdzie wyjscie z sytuacji :)

napędy garażowe