Strona 1 z 1

Weselne dekoracje

: 20 maja 2019, 15:40
autor: Truskawka
Florystyka i dekoracje na weselu to bardzo ważne składowe udanego przyjęcia. Serdecznie polecam sprawdzić usługi tego typu w katalogu usług z branży weselnej cozweselem.pl.

Re: Weselne dekoracje

: 25 maja 2019, 20:48
autor: parksa
Kościół w którym brałam ślub organizował sam kwiaty i dekoracje :)

Re: Weselne dekoracje

: 26 maja 2019, 21:50
autor: Kalla35
Wybierając dekoracje na ślub trzeba pamiętać, że to również wydarzenie religijne i kościelne, więc również i taki akcent trzeba zapewnić. W domu czy na sali z pewnością sprawdzi się obraz na płótnie z motywem religijnym - https://www.bajeczneobrazy.pl/galeria/obrazy-religijne. Będzie to symbolizowało charakter tego podniosłego dnia.

Re: Weselne dekoracje

: 03 sie 2019, 9:05
autor: Dziewczyna
My praktycznie prawie wszystkie dekoracje na nasze wesele zamawialiśmy w sklepie internetowym https://happenings.pl/. Wybór takich ozdób jest tam naprawdę bardzo duży, więc jestem przekonana, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie ;)

Re: Weselne dekoracje

: 24 sie 2019, 15:02
autor: fiona45
Zerknąć warto na weselne dekoracje też do https://www.bomm.pl/pl/kategorie/kompozycje-slubne/ . Kompozycje takie kwiatowe potem można wykorzystać do innych celów lub odsprzedać. Sprawdzają się zawsze pod wieloma względami. Estetyka jest ważnym elementem.

Re: Weselne dekoracje

: 27 sie 2019, 21:13
autor: iworka
Ciekawe propozycje jeśli chodzi o dekoracje to na pewno są na https://godanparty.pl/ . Sporo czasu można zaoszczędzić, bo żeby kupić balony czy jakieś inne elementy to nie trzeba chodzić po galeriach tyko wszystko można dostać w jednym miejscu

Re: Weselne dekoracje

: 13 sty 2020, 18:14
autor: nikelodon18
Bukiety ślubne, jak i wiele innych, kwiecistych kompozycji zrealizowali dla nas https://hubscher.pl/ . Był to dla mnie w pełni udany i trafiony wybór, rosliny w takiej formie wprowadziły sporo urozmaicenia i estetyki do wnętrza!

Re: Weselne dekoracje

: 23 cze 2020, 8:58
autor: aletta
Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu kwiatów na weselu to ja zdecydowałam się na zakup sztucznych kwiatów, które znalazłam w ofercie firmy https://kwiatytotu.pl/ Takie kwiaty są znacznie trwalsze i prezentują się równie dobrze co prawdziwe. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Re: Weselne dekoracje

: 21 kwie 2021, 12:05
autor: Różne
Jeśli chodzi o mnie, to ostatnio znalazłem ciekawego bloga, który porusza się w tematyce ślubno-weselnej https://slubnoweselna.pl/nietypowe-zapr ... -poczatku/. Jeśli szukacie inspiracji dotyczących nietypowych zaproszeń ślubnych, to zdecydowanie polecam zajrzeć.

DALA

: 29 kwie 2021, 17:55
autor: róko
Daleka jestem od doradzania wam, ale moim zdaniem lepiej skupić się najpierw na takich sprawach jak sesja ślubna , a potem dopiero szukać kogoś, kto może Wam na przykład dekory zrobić. No, ale można powiedzieć, że każdy inne sprawy uważa za ważne. Mam tylko nadzieję, że wam to wszystko wyjdzie dokładnie tak, jak chcecie.