Strona 1 z 1

Czy to zespół cieśni nadgarstka?

: 26 maja 2019, 23:38
autor: mimka
Od dłuższego czasu boli mnie ręka w nadgarstku, szczególnie jak korzystam z komputera. Koleżanka mnie nastraszyła, że to może być zespół cieśni nadgarstka i że będę musiała mieć operację. Lekarz rodzinny skierował mnie do neurologa, ale mam termin za 3 miesiące. Jak do tego czasu sprawdzić co mi dolega?

Re: Czy to zespół cieśni nadgarstka?

: 31 maja 2019, 22:35
autor: melka
Najlepiej iść do lekarza. Tylko dobra diagnoza u specjalisty potwierdzi zespół cieśni nadgarstka lub ją wykluczy. Jeśli okaże się, że to zespół cieśni nadgarstka, to nie decyduj się przypadkiem na operację. Poczytaj sobie o metodzie BP.

Re: Czy to zespół cieśni nadgarstka?

: 26 cze 2019, 21:06
autor: Nnnama
Myślę, że tylko specjalista i to dobry może to stwierdzić. Jakbyś w Warszawie szukał lekarza to udaj się do Rex Medica Sport. To bardzo profesjonalna poradnia. Na pewno Wam tam pomogą.

Re: Czy to zespół cieśni nadgarstka?

: 26 cze 2019, 21:31
autor: mimka
melka pisze: ↑31 maja 2019, 22:35 Najlepiej iść do lekarza. Tylko dobra diagnoza u specjalisty potwierdzi zespół cieśni nadgarstka lub ją wykluczy. Jeśli okaże się, że to zespół cieśni nadgarstka, to nie decyduj się przypadkiem na operację. Poczytaj sobie o metodzie BP.
O tej metodzie mówisz http://www.beatapruszkowska.pl/ciesn-kanalu-nadgarstka/ ? Faktycznie to działa?

Re: Czy to zespół cieśni nadgarstka?

: 29 lip 2019, 22:48
autor: melka
Dokładnie. Bez operacji, nacinania, żadnych skutków ubocznych i masz pewność, że nikt ci nic nie uszkodzi.

Re: Czy to zespół cieśni nadgarstka?

: 30 sty 2020, 21:41
autor: natasza85
To dość popularny uraz, należy uważać jednak z przyjmowaniem leków przeciwbólowych przy takich dolegliwościach. Bardzo szybko i łatwo jest się od nich uzależnić. Dobrą alternatywą do przyjmowania środków przeciwbólowych jest zażywanie olejków cbd. Więcej na ich temat możecie przeczytać tutaj olejekcbd10.pl. Warto zagłębić się w temat i wypróbować.

chemoform ph minus