Czy to zespół cieśni nadgarstka?

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
mimka
Posty: 164
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:34

Czy to zespół cieśni nadgarstka?

Post autor: mimka »

Od dłuższego czasu boli mnie ręka w nadgarstku, szczególnie jak korzystam z komputera. Koleżanka mnie nastraszyła, że to może być zespół cieśni nadgarstka i że będę musiała mieć operację. Lekarz rodzinny skierował mnie do neurologa, ale mam termin za 3 miesiące. Jak do tego czasu sprawdzić co mi dolega?
Awatar użytkownika
melka
Posty: 123
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:32

Re: Czy to zespół cieśni nadgarstka?

Post autor: melka »

Najlepiej iść do lekarza. Tylko dobra diagnoza u specjalisty potwierdzi zespół cieśni nadgarstka lub ją wykluczy. Jeśli okaże się, że to zespół cieśni nadgarstka, to nie decyduj się przypadkiem na operację. Poczytaj sobie o metodzie BP.
Awatar użytkownika
Nnnama
Posty: 107
Rejestracja: 01 cze 2019, 22:13

Re: Czy to zespół cieśni nadgarstka?

Post autor: Nnnama »

Myślę, że tylko specjalista i to dobry może to stwierdzić. Jakbyś w Warszawie szukał lekarza to udaj się do Rex Medica Sport. To bardzo profesjonalna poradnia. Na pewno Wam tam pomogą.
Awatar użytkownika
mimka
Posty: 164
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:34

Re: Czy to zespół cieśni nadgarstka?

Post autor: mimka »

melka pisze: ↑31 maja 2019, 22:35 Najlepiej iść do lekarza. Tylko dobra diagnoza u specjalisty potwierdzi zespół cieśni nadgarstka lub ją wykluczy. Jeśli okaże się, że to zespół cieśni nadgarstka, to nie decyduj się przypadkiem na operację. Poczytaj sobie o metodzie BP.
O tej metodzie mówisz http://www.beatapruszkowska.pl/ciesn-kanalu-nadgarstka/ ? Faktycznie to działa?
Awatar użytkownika
melka
Posty: 123
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:32

Re: Czy to zespół cieśni nadgarstka?

Post autor: melka »

Dokładnie. Bez operacji, nacinania, żadnych skutków ubocznych i masz pewność, że nikt ci nic nie uszkodzi.
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 67
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:09

Re: Czy to zespół cieśni nadgarstka?

Post autor: natasza85 »

To dość popularny uraz, należy uważać jednak z przyjmowaniem leków przeciwbólowych przy takich dolegliwościach. Bardzo szybko i łatwo jest się od nich uzależnić. Dobrą alternatywą do przyjmowania środków przeciwbólowych jest zażywanie olejków cbd. Więcej na ich temat możecie przeczytać tutaj olejekcbd10.pl. Warto zagłębić się w temat i wypróbować.
ODPOWIEDZ