Strona 1 z 1

internet w Siematyczach

: 25 cze 2019, 10:24
autor: Nnnama
internet w Siematyczach - jaki najlepszy?

Re: internet w Siematyczach

: 26 cze 2019, 18:32
autor: ladnapogoda
Jeśli chodzi o internet w Siematyczach to zdecydowanie polecam ofertę operatorów kablowych, tych lokalny. Internet kablowy jest zdecydowanie najpewniejszy i najlepszym rozwiązaniem. Całkowicie odporny na warunki atmosferyczne i szybki, w obecnych czasach warto zdecydować się na światłowód.

Re: internet w Siematyczach

: 12 sie 2020, 17:24
autor: atenka
Jeśli chodzi o Siemiatycze to nie wiem ale mogę dać Wam namiar na sprawdzonego lokalnego dostawcę usług w Białymstoku, to firma ELPOS :) Mam u nich internet ( pakiet 600 bo nie ma u nas światłowodu) i kablówkę. Niskie ceny, szybka aktywacja usług, brak awarii.

Re: internet w Siematyczach

: 18 lut 2021, 20:38
autor: bło
Jeśli chodzi o Wrocław to nie pomogę ale mogę dać Wam namiar na świetnego dostawcę internetu, telewizji i tel stacjonarnego w Białymstoku i okolicach - firma Elpos. Świetne pakiety, internet bardzo szybki ( do 900 Mb/s), nic nie przerywa i nie zacina ( u nas jest światłowód). Sieci monitowane przez całą dobę, jak coś się dzieje to błyskawicznie reagują. Plus za sympatyczną obsługę i konkurencyjne ceny.

Re: internet w Siematyczach

: 18 lut 2021, 20:53
autor: stoper
Ogólnie mogę polecić internet mobilny dla firm bo ja teraz z tego rozwiązania korzystam i jest o niebo lepszy od poprzedniego. Przede wszystkim mam jedna fakturą za wszystkie usługi telekomunikacyjne i stały kontakt z opiekunem handlowym no i na plus fakt że to ogólnopolski zasięg w oparciu o sieci PLAY