Strona 1 z 1

Nauka angielskiego

: 30 cze 2019, 14:37
autor: kasjopeja
Od czego warto zacząć naukę angielskiego? Wydaje mi się, że na początek dobrym krokiem jest zrobienie testu https://lincoln.edu.pl/krakow/wybierz-test/, by sprawdzić, na jakim poziomie jest nasz angielski i w jakim zakresie powinniśmy się poprawić. Chcę się naprawdę porządnie nauczyć języka i liczę na to, że mi się to jak najszybciej uda.

Re: Nauka angielskiego

: 25 lip 2019, 19:06
autor: Olkka
Ja np. zapisałam się do tutlo na naukę. Tam dobrali mi odpowiedni poziom i co fajne, na start mogłam odbyć lekcję próbną żeby zobaczyć jak to na prawdę działa;)

Re: Nauka angielskiego

: 27 sie 2019, 19:58
autor: Dziewczyna
Z tego, co się orientuję, to bardzo fajne kursy języka angielskiego oferuje również Centrum Edukacji Profi Lingua, działające na rynku już od 27 lat. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/grupowe możecie sobie poczytać o ich kursach grupowych, które jak się okazują przynoszą wspaniałe efekty jeśli chodzi o naukę języka. Polecam ;)

Re: Nauka angielskiego

: 24 wrz 2019, 17:46
autor: zmowa
Dużo osób ma trudności z gramatyką, ponieważ skupili się na nauce słówek i zwrotów. Prawda jest taka, że aby porozumiewać się w stopniu bardziej zaawansowanym, gramatyka jest niezbędna. Kurs https://angloville.pl/gramatyka-angielska/, pozwoli m.in. na opanowanie 12 czasów używanych w języku angielskim.

Re: Nauka angielskiego

: 01 paź 2019, 11:24
autor: martan
Warto rozejrzeć się za jak najlepszą szkołą języka angielskiego, w której zdobędziemy odpowiednią wiedzę i nauczymy się posługiwać tym językiem. Jeżeli mieszkacie w okolicach Podkowy Leśnej to polecam wam zgłosić się do http://kam-an.edu.pl/ Sama chodziłam tam na Angielski i mogę powiedzieć że było warto.

Re: Nauka angielskiego

: 10 paź 2019, 7:39
autor: goma
Nauka języków to świetna sprawa. Otwierają one wiele możliwości przed człowiekiem :) Jeśli interesuje cię angielski dla dzieci Wieliszew, to koniecznie sprawdź ich ofertę. Dostępne są zajęcia dla różnych grup wiekowych, więc tym bardziej uważam że to świetny wybór.

Re: Nauka angielskiego

: 10 paź 2019, 14:35
autor: Amela22
Olkka pisze: ↑25 lip 2019, 19:06 Ja np. zapisałam się do tutlo na naukę. Tam dobrali mi odpowiedni poziom i co fajne, na start mogłam odbyć lekcję próbną żeby zobaczyć jak to na prawdę działa;)
Też się z nimi uczę i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze nie muszę tracić czasu na dojazdy bo lekcje odbywam online! A po drugie, mają dużo udogodnień i wszystko tak dostosowane pod klienta, aby każdy kto chce się uczyć mógł to robić w dogodnym dla siebie czasie;)

Re: Nauka angielskiego

: 04 lis 2019, 14:45
autor: Majkaaa
I ja mogę się podpisać pod tutlo!:) Wcześniej chodziłam na zajęcia grupowe ale to zdecydowanie nie dla mnie. Na lekcjach z tutlo dużo więcej jestem w stanie się nauczyć i co ważniejsze, ćwiczę rozmowę a na tym bardzo mi zależało;)

wykorzystywanie wizerunku

Re: Nauka angielskiego

: 11 gru 2019, 21:01
autor: kwiatushek02
Jak ktoś z was poszukuje naprawdę bardzo dobrej szkoly językowej, to zdecydowanie wam polecam sprawdzić pod tym linkiem: https://www.bs-ict.pl/blog/narzedzia-i- ... gielskiego, gdzie znajdziecie naprawdę świetną szkołę językową, z bardzo bogatą ofertą. Jak dla mnie super opcja, polecam!

Re: Nauka angielskiego

: 30 gru 2019, 19:40
autor: mczay
Moim zdaniem najlepiej jest usiąść samemu w domu i małymi kroczkami dążyć do odpowiedniego poziomu umiejętności języka. Najlepiej jest wspomóc się odpowiednimi książkami. Na stronie: https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Jezyk ... 883,k.html jest duży wybór takich książek w dobrych cenach, dlatego polecam.

Re: Nauka angielskiego

: 18 lut 2020, 11:58
autor: aletta
Najlepiej rozejrzeć się za porządną szkołą języka angielskiego. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://bradburyschool.com/ Jest to bardzo dobra szkoła językowa, która znajduje się pod Warszawą. Tam wszystkiego was nauczą.

Re: Nauka angielskiego

: 03 mar 2020, 12:06
autor: martan
Najważniejsze jest znalezienie porządnej szkoły językowej, w której będą potrafili nas nauczyć języka angielskiego. Ja osobiście polecam wam zgłosić się do szkoły http://kredkowski.pl/ Nie będziecie tego żałowali.

Re: Nauka angielskiego

: 28 mar 2020, 22:42
autor: Kafejkowa
Moim zdaniem nauka angielskiego powinna odbywać się z jakimiś odpowiednimi osobami, kompetentnymi. Mozna też zapisać się do szkoły językowej jak np do PiSchool. Kompetentni lektorzy. Duzy nacisk na konwersacje.

weldon s.a

Re: Nauka angielskiego

: 21 maja 2020, 9:47
autor: malyswiat5
Nauka jakiekolwiek języka czy przedmiotu, wymaga od nas pełnego zaangażowania i współpracy, która pozwoli na zdobycie maksymalnych możliwości rozwoju w temacie. Bez dwóch zdań, poleca się, aby całość tych działań była w jak najlepszym porządku i przede wszystkim wybrana pod konkretne oczekiwania i potrzeby. Polecam zatem https://www.dlaucznia.pl/ czyli miejsce, dzięki któremu Twoje dziecko zdobędzie oraz utrwali wiedzę.

Re: Nauka angielskiego

: 02 cze 2020, 22:46
autor: fiona45
Ja ostatnio dużo uczę się języka obcego z sieci. Widziałam ciekawe propozycje na http://be-first.pl/jak-wykorzystac-inte ... ow-obcych/ . Moim zdaniem warto wykorzystywać sieć do nauki, jest to praktyczny sposób na ciekawe rozwiązanie szybkiej i taniej nauki.

Re: Nauka angielskiego

: 23 sie 2020, 9:52
autor: zbarton
Angielski jest bardzo przydatnym językiem, dogadamy się wtedy praktycznie wszędzie.

Re: Nauka angielskiego

: 04 wrz 2021, 10:49
autor: SzyszynkaŻ
Całkiem niedawno ja poszukiwałam zajęć edukacyjnych dla mojego przedszkolaka. Zależało mi na angielskim i zajęciach logopedycznych. Ja trafiłam na https://kidos.pl/zajecia/lublin . Myślę, że w ich ofercie znajdziesz odpowiednie zajęcia sportowe. Mają bardzo duży wybór.

Re: Nauka angielskiego

: 24 wrz 2021, 21:28
autor: maałgoś
Mi w nauce angielskiego, już na takim wyższym poziomie gdzie istotne bardzo były słówka, bardzo pomogło mi wykorzystywanie techniki pomodoro. Tutaj można o niej poczytać - https://www.westhill.pl/inspiracje/technika-pomodoro/, to taka technika, która sprawdzi się i w nauce i w pracy, u mnie się bardzo dobrze sprawdza.

Re: Nauka angielskiego

: 06 paź 2021, 12:57
autor: PanPrzemek
Z mojej strony mogę ci polecić kurs online na https://questfe.pl/. Sam właśnie z tego kursu i jestem bardzo z tego zadowolony. Warto samemu sprawdzić i ocenić. Tak jak wyżej napisali najlepiej rozmawiać z kimś prostymi zdaniami. Tutaj właśnie odbywają się takowe proste rozmowy. :)