Strona 1 z 1

Uszkodzenia lakieru i wysokość szkody

: 12 wrz 2020, 8:11
autor: iwo_76
Witam. Niedawno zauważyłem na moim samochodowym lakierze kilka ubytków. Podejrzewam, że powstały podczas koszenia trawy przez dozorcę na podwórku. Wiecie, gdzie powinienem to zgłosić? Najlepiej byłoby ubiegać się o odszkodowanie.

Re: Uszkodzenia lakieru i wysokość szkody

: 18 wrz 2020, 17:38
autor: jasuf1987
Skontaktuj się z rzeczoznawcaonline.pl. Ustalą wysokość szkody i pomogą uzyskać odszkodowanie. Bardzo polecam tę firmę, bo świetnie znają się na rzeczoznawstwie, a poza tym to usługa przez internet, więc jest zdecydowanie sprawniej ;)

Re: Uszkodzenia lakieru i wysokość szkody

: 13 gru 2020, 21:06
autor: mgła
Ja bym się wybrała tam gdzie zawsze przyjeżdżam gdy potrzebuję odnowić samochód- do serwisu Dyszkiewicz. Mam wrażenie, że w zakresie napraw blacharskich i lakierniczych nie mają sobie równych na całym Mazowszu:) Super tempo i super efekty. W razie czego tutaj: http://dacia.dyszkiewicz.pl/blacharsko-lakierniczy.html macie namiar i przedstawiony pełny zakres usług. Co do oszacowania wysokości szkody też pomagają.

Re: Uszkodzenia lakieru i wysokość szkody

: 17 gru 2020, 19:00
autor: Świrek
Jeżeli auto będzie bardzo mocno uszkodzone to może się okazać iż nie warto go już całkowicie naprawiać. W takiej sytuacji warto w internecie poszukać takiej oferty jak złomowanie lub skup aut . Takie punkty chętnie kupują samochody w każdym możliwym stanie. Jeżeli trochę poszukamy to znajdziemy wartą uwagi ofertę.