Strona 1 z 1

Uzależnienie

: 24 wrz 2020, 17:45
autor: Sarona
Nie przypuszczałam, że już wśród nastolatków jest tak dużo uzależnień. Kolegi syn ma dopiero kilkanaście lat, a już ma problem z dopalaczami i narkotykami. Trudno takiemu dziecku pomóc i najlepiej byłoby jakby umieścił chłopca w specjalnej placówce leczniczej. Przeczytałam, że komfortowe warunki oferuje dla swoich podopiecznych Ośrodek Terapii Wiosenna. Ciekawe jak taka terapia wygląda w praktyce.

Re: Uzależnienie

: 08 paź 2020, 23:30
autor: woliś
Każde uzależnienie jest problemem i trzeba je leczyć. Tutaj https://uzaleznienia-terapia.pl/blog/le ... koholizmu/ jest ciekawy artykuł na temat leczenia alkoholizmu. Niewątpliwie jest to długotrwały i trudny proces, ale najważniejsze jest to, aby taka osoba w ogóle uświadomiła sobie, że ma problem. To jest podstawa. Tylko w ten sposób można zacząć leczenie, które faktycznie będzie przynosiło skutki.

Re: Uzależnienie

: 03 lis 2020, 11:11
autor: ginamó
Specjalistyczna terapia, ale i detoks to najlepszy sposób na pokonanie uzależnienia. Najwazniejsze to wiedzieć, gdzie się w tej sprawie zgłosić. Dla mnie zadania w tej formie zrealizowali https://detoks500.pl/ i to należycie!

Re: Uzależnienie

: 18 sty 2021, 10:27
autor: gębirm
Warto rozejrzeć się za porządnym ośrodkiem, który zajmuje się leczeniem uzależnień. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z ośrodkiem https://madarvit.pl/ który znajduje się w okolicach Opola. Tam bardzo mi pomogli.

Re: Uzależnienie

: 09 kwie 2021, 16:13
autor: Dorcia
Niedawno robiłam rozeznanie wśród wszystkich o placówek leczniczych i doszłam do wniosku, ze najlepszym miejscem dla mojej siostry będzie ośrodek terapii uzależnień Lewin. Panują tam naprawdę świetne warunki i z opinii podopiecznych też wnioskuję, że można naprawdę szybko pozbyć się nałogu. Prowadzą tam skuteczne leczenie odwykowe.

Re: Uzależnienie

: 10 lip 2021, 16:17
autor: Budex
Niestety coraz więcej nastolatków uzależnia się od alkoholu, hazardu, dopalaczy oraz innych używek. Dla nich tak samo jak dla osób dorosłych jest wiele poradni, w których prowadzą efektywne terapie. Jednym z nich jest prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo.