Strona 1 z 1

Geodeta

: 25 sie 2019, 18:49
autor: kasjopeja
Jakiś czas temu potrzebny mi był sprawdzony geodeta. Trochę czasu poświęciłem na znalezienie tej naodpowiedniejszej firmy. Znalazłem ich na gp.waw.pl. Porównywałem sobie sposób, w jaki wykonywali pracę w i jakiej cenie, w odniesieniu do firmy, która robiła pomiary u sąsiada. U mnie wyszło nie dość, że taniej, to jeszcze szybciej, a jak się kilka dni temu okazało - dokładniej.

Re: Geodeta

: 27 sie 2019, 20:33
autor: nikelodon18
My w Stargardzie zdecydowaliśmy się skorzystać ze wsparcia i pomocy zaoferowanej przez specjalistę z http://geodezjastargard.pl/ . Zrealizowanie pomiarów wyszło mu znakomicie, stworzył również mapę do celów projektowych.

Re: Geodeta

: 05 wrz 2019, 16:55
autor: lordis
Niedrogi geodeta z Dąbrowy Górniczej to M-Geo http://www.mgeo.com.pl/ Dobrze się u nas sprawdzili, to solidni fachowcy, rzetelni i terminowi, z usług jesteśmy zadowoleni. Co ważne - nie czekaliśmy długo na papiery. Ogółem ok.

Re: Geodeta

: 06 wrz 2019, 11:53
autor: edran
Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą geodezyjną. Ja mieszkam pod Gorzowem Wielkopolskim i zdecydowałem się na skorzystanie z usług firmy http://geo-graf.pl/ Działają bardzo profesjonalnie więc polecam wam się też z nimi skontaktować.

Re: Geodeta

: 07 lut 2020, 19:29
autor: gabi895
Jeśli szukacie sprawdzonego, doświadczonego i niedrogiego geodety, to polecam http://geodezjamigon.pl/. Mają nowoczesny sprzęt i niezbędne doświadczenie w branży geofizyki i nieruchomości. Myślę, że będziecie z nich zadowoleni.

Re: Geodeta

: 21 maja 2020, 19:25
autor: nikelodon18
Usługi geodezyjne najlepiej powierzyć zaufanym specjalistom. Przykładowo, my w tej kwestii zaufaliśmy https://ugpryzmat.pl/ . Podział nieruchomości zrealizowali w mgnieniu oka!

Re: Geodeta

: 24 maja 2020, 17:28
autor: pelikannowy
My z koli opieraliśmy się na usługach biura geodezyjnego z Brzeska. Mowa tutaj o http://geomarko.eu/ . Zajęli się dla nas podziałem działek a także tworzeniem mapy geodezyjnej. Prędko to zrealizowali!

Re: Geodeta

: 24 cze 2020, 12:11
autor: włóczykij13
Geodeta www.geoart.pl odpowiada za nadzór budowlany i geodezyjną obsługę naszej inwestycji. Dlatego warto zaznaczyć, iż wyszło im to całkiem solidnie! Do tematu podeszli bardzo fachowo.

Re: Geodeta

: 07 lip 2020, 11:00
autor: martan
Wszystkim osobom rozglądającym się za porządną firmą geodezyjną działającą na terenie województwa lubuskiego mogę polecić skontaktowanie się z http://geo-graf.pl/ Sam korzystałem z ich usług kilka razy i mogę powiedzieć że zawsze spotykałem się tam z profesjonalną obsługą. Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można polegać.

Re: Geodeta

: 22 lip 2020, 12:05
autor: Marl3na
Jeżeli szukacie porządnego geodety to koniecznie sprawdźcie tą ofertę - https://www.poznan-geodeta.pl/uslugi-geodezyjne/ . Z usług geodety korzystałem podczas budowy domu i jestem z niego bardzo zadowolony. Posiada ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie dzięki czemu wszystkie prace wykonuje szybko, sumiennie i dokładnie. Również cena za usługi nie jest wygórowana dlatego warto skorzystać z jego usług :) .

Re: Geodeta

: 10 wrz 2020, 10:16
autor: ManiekMan
Ja sprawdzonego geodetę znalazłem w internecie. Wcześniej szukałem po lokalnych ofertach, lecz nic nie było odpowiednie. Geodeta z Ełka pomógł nam określić mapę działki i udokumentować jej przebieg. Polecam spróbować szukać tak jak ja!

Re: Geodeta

: 28 maja 2021, 14:38
autor: droń
Dotychczasową rolę geodetów wykorzystujących tradycyjne techniki pomiarów zaczęła zastępować zaawansowana technologia dronów. Bezzałogowe statki powietrzne pozwalają wykonać pomiar praktycznie na każdym terenie i w każdych warunkach. Jeżeli jesteś zainteresowany pomiarami przeprowadzanymi z drona zgłoś się do https://duetzdronem.pl i dowiedz się wszystkich szczegółów takich pomiarów.

Re: Geodeta

: 28 lip 2021, 12:54
autor: Dziewczyna
A czy znacie jakieś fajne, przydatne programy do geodezji? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.cubicorb.com/ ofertę takiego właśnie oprogramowania od firmy Cubic Orb. Jest tam między innymi program do kartowania map wektorowych czy też do kalibracji i edycji rastrów. Tak więc jeśli interesują Was takie programy, to polecam tam zajrzeć ;)

Re: Geodeta

: 11 wrz 2021, 12:30
autor: Władysław
Kompleksowe usługi geodezyjne można znaleźć na stronie internetowej https://geo-tec.pl/geodezja-inzynieryjna-przemysl/. Ta profesjonalna firma oferuje swoją ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych firm przemysłowych.
_____________________________________________________________________

Re: Geodeta

: 22 cze 2022, 11:54
autor: prezesik1977
Sprawdzonego geodetę znalazłem w internecie. My w Stargardzie zdecydowaliśmy się skorzystać ze wsparcia specjalisty geodety ze Stargardu z http://geodezja.stargard.pl . Zrealizowanie pomiarów wyszło mu znakomicie, stworzył również mapę do celów projektowych. Mają nowoczesny sprzęt i niezbędne doświadczenie w branży . Myślę, że będziecie z nich zadowoleni. Ta profesjonalna firma oferuje swoją ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych firm przemysłowych.