Strona 1 z 1

znaki drogowe

: 10 lis 2020, 22:08
autor: oleś
gdzie najlepszy producent?

Re: znaki drogowe

: 12 lis 2020, 21:24
autor: markos
Ja znam dobra firmę, sam niedawno z ich usług korzystałem. Mam na myśli ANDROS z Redy https://andros-reda.pl/ To producent, kupisz u nich nie tylko znaki drogowe, ale też akcesoria do oznakowań (m.in. farby, taśmy drogowe, szablony) i elementy architektury miejskiej. Maja dobrą, szeroka ofertę, także warto sobie ich sprawdzić. Tym bardziej, że cenowo jest na plus.

Re: znaki drogowe

: 04 lut 2021, 10:01
autor: sarsa
W celu zamówienia takich znaków najlepiej zgłosić się bezpośrednio do producenta. Bardzo dobrą ofertę ma producent znaków drogowych Szczecin Drogmal: http://drogmal.pl/ . Polecam się zainteresować, z pewnością sprostają Waszym oczekiwaniom oraz wymaganiom.

Re: znaki drogowe

: 04 kwie 2021, 14:04
autor: Paawełł
Zawsze najlepiej zamawiać u producenta. Jeśli chodzi o elementy drogowe sklep ZPED ma duży wybór https://zped.com.pl/sklep/. Najważniejsze, że na wszystko mają certyfikaty i dobre ceny. My kupujemy w ilości hurtowej na potrzeby robót drogowych. Jednak spokojnie można kupować także na sztuki.

Re: znaki drogowe

: 10 maja 2021, 13:36
autor: Tyś
Jeżeli poszukujecie znaków drogowych lub produktów ściśle związanych z branżą drogową, czy budowlaną lub magazynową, to polecam wam wszystkim ofertę firmy: http://DROGOWE.COM.PL. Firma, w której znajdziecie wszystkie potrzebne produkty. Polecam wam sprawdzić, co i jak.

Re: znaki drogowe

: 09 cze 2021, 15:26
autor: Aśka_11
Szukam firmy, która posiada w ofercie bariera u-11a i bariery odgradzające. Zależy mi na wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Niedawno znalazłam Zakład Produkcji Elementów Drogowych Oborniki. Czy ktoś z was robił w tym miejscu zakupy? https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... owe-u-11a/

wdrożenie iso

Re: znaki drogowe

: 08 lip 2021, 23:38
autor: Małgosia
Ostatnio wyposażałam cały mój magazyn w odboje stalowe i barierki więc skorzystałam z oferty firmy Kamar Projekt. Doradzili mi i pomogli dobrać cały asortyment więc zaoszczędziłam mnóstwo czasu. Także proponuję się z nimi skontaktować a na pewno Tobie pomogą.

certyfikaty iso wrocław

Re: znaki drogowe

: 20 lip 2021, 10:07
autor: maciuśka
Aśka_11 pisze: ↑09 cze 2021, 15:26 Szukam firmy, która posiada w ofercie bariera u-11a i bariery odgradzające. Zależy mi na wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Niedawno znalazłam Zakład Produkcji Elementów Drogowych Oborniki. Czy ktoś z was robił w tym miejscu zakupy? https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... owe-u-11a/
Tak, ja bardzo polecam to miejsce -https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... owe-u-11a/. Były mi potrzebne takie rzeczy jak między innymi bariera u-11a. Dotarło wszystko sprawnie, dobrej jakości. Ciężko czasem znaleźć takie rzeczy do kupienia no ale na szczęście tutaj jest wszystko OK

Re: znaki drogowe

: 10 sie 2021, 22:41
autor: Nikuś89
Zakład Produkcji Elementów Drogowych to certyfikowany producent elementów drogowych. W ofercie można znaleźć bariery drogowe, podstawy drogowe, różnego rodzaju słupki drogowe i inne elementy drogowe. Oferta dostępna na stronie https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... do-znakow/

Re: znaki drogowe

: 03 wrz 2021, 21:20
autor: kórtyna
Znaki drogowe na dobre zagościły i pod naszą firmą. Zaproponowane przez https://www.znakbig.pl/oferta w pełni sprostały naszym wymogom, dlatego zalecałbym skupić się właśnie na ich ofercie. Być może i Ty znajdziesz tam coś dla siebie? Jestem absolutnym fanem takiej jakości!