Strona 1 z 1

Stylizacje paznokci

: 26 lis 2020, 7:09
autor: Leśko
Jakie stylizacje paznokci teraz są najbardziej na czacie? Zastanawiam się, czy warto już zaszaleć i postawić na świąteczne paznokcie czy to jeszcze jest za wcześnie na takie szaleństwo?

Re: Stylizacje paznokci

: 09 gru 2020, 13:37
autor: Róża
Chcąc nieco pobawić się wzorami na paznokciach i ich stylizację polecam zajrzeć tutaj - https://www.cocolita.pl/zestawy-do-paznokci Znajdziecie tam bardzo fajne zestawy, które na pewno pomogą Wam urozmaicić codzienny manicure. A nie ma nic ładniejszego, niż jak kobieta posiada ładne i zadbane dłonie.

Re: Stylizacje paznokci

: 24 sty 2021, 21:09
autor: marzena_jurś
Przepiękne stylizacje paznokci robią panie z http://www.stylizacjapaznokci-larosa.pl/ - jestem zawsze zachwycona jak wyjdę od nich z manicure. Podpowiedzą zawsze jakieś ciekawe rozwiązanie - jakiś dodatek (brokat czy inny fajny efekt), albo zaproponują super modny kolor. Ogromnie polecam, bo to osoby, dla których ta praca to prawdziwa pasja!

Re: Stylizacje paznokci

: 08 maja 2021, 11:24
autor: kaśka zzz
Jednym z najlepszych sposobów na zaprzyjaźnienie się z kobietą, którą kochasz, jest wysłanie jej internetowego magazynu dla kobiet. To da ci wgląd w świat kobiety, jak myśli i co lubi. Wyślij jej jeden z tych numerów w Walentynki i pamiętaj, aby jej również dostać kopię!
https://www.manzano.pl/
https://www.natigo.pl/
https://najlepszewinternecie.pl/