Strona 1 z 1

Jaka instalacja elektryczna ?

: 24 lis 2020, 17:48
autor: kazna
Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym sami poczytajcie bo moim zdaniem warto! https://www.lekom.pl/budynek-inteligentny/

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

: 21 gru 2020, 9:15
autor: wortęris
Ważne jest znalezienie porządnej firmy, która ma doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://elektroseminstal.pl/ Jest to bardzo dobra firma z Goleniowa, w której pracują doświadczeni specjaliści.

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

: 23 mar 2021, 23:50
autor: Dziewczyna
Jeśli kogoś z Was z kolei interesowałby fachowe pomiary elektryczne Wrocław, to polecam kontakt z firmą http://elwro24.pl/oferta/pomiary-elektryczne/, która świadczy właśnie między innymi takie usługi na tym terenie. Firma ta do pomiarów wykorzystuje nowoczesną aparaturę marki Metrel, więc możecie być spokojni o jej dokładność ;)

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

: 22 lip 2021, 10:45
autor: mórarz
Zrealizowanie instalacji elektrycznej dobrze było powierzyć do zaufanych specjalistów. Zajęli się tym https://www.kwelektro-poznan.pl/oferta/ ... lektryczna , którzy zadanie wykonali na + . Taka instalacja była koniecznością w naszym nowym domu. Takie instalacje elektryczne to kapitalny wybór!

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

: 21 sie 2021, 16:58
autor: SebastiaŃ
Ja ze swojej strony polecam zapoznać sie z ofertą firmy HEPI-System, która oferuje montaż urządzeń grzewczych i sanitarnych. Firma https://www.hepi-system.pl/kontakt-1 zajmie się również także podciśnieniowymi i grawitacyjnymi systemami odprowadzania wody z dachów płaskich.

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

: 26 wrz 2021, 9:01
autor: FilipeŻ
Jakiś czas temu musiałem zawołać firmę, która ma uprawnienia do przeprowadzenia pomiarów elektrycznych a co za tym idzie sprawdzenia czy instalacja oraz urządzenia znajdujące się w budynku nie stanowią zagrożenia. Dobrze, że trafiłem na firmę USŁUGI TECHNICZNNE „RAK” - roboty elektryczne wolsztyn https://rakfirma.com/kontakt. Firma szybko i sprawnie dokonała pomiarów a my mogliśmy oddać budynek do użytku.