Strona 1 z 1

Przychodnia

: 22 wrz 2019, 14:00
autor: Alicja88
Czesc,

Znacie jakis system do gabinetu dla przychodni? :)

Re: Przychodnia

: 22 wrz 2019, 14:02
autor: Marysia89
Czesc,

My szukalismy bardzo dlugo czegos dobrego. W koncu swietne oprogramowanie dla przychodni znalezlismy na stronie egabinet.pl. Polecam sprawdzic ich oferte na stronie internetowej :)

Re: Przychodnia

: 02 gru 2019, 13:16
autor: zmowa
Zapoznaj się z ofertą firmy https://georg.com.pl/mmedica/, która wdraża system mMedica w placówkach medycznych. Wśród wielu korzyści warto wymienić m.in. zmniejszenie biurokracji - możliwość elektronicznego obiegu dokumentacji medycznej, a także mniejsze uciążliwości dla pacjentów - możliwość samodzielnego zapisywania się on-line na wizyty i podgląd swoich wyników badań bez wychodzenia z domu i stania w uciążliwych kolejkach w przychodni.

Re: Przychodnia

: 23 gru 2019, 13:15
autor: nikelodon18
Ja uczęszczam do Centrum Medycznego CMC http://cmc-center.pl/ w Krakowie. Na miejscu zawsze mogę liczyć ma pełne, profesjonalne wsparcie. Ostatnio pomocy udzielili mi tamtejsi laryngolodzy.

Re: Przychodnia

: 10 maja 2020, 23:51
autor: pelikannowy
Jak stawiać na przychodnię to wyłącznie te najlepszą! Stąd mój pomysł o skorzystaniu z pomocy zaoferowanej przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętej Katarzynie https://www.zozsk.pl/ . W szczególności jestem im wdzięczny za profesjonalnie przeprowadzoną rehabilitację.

Re: Przychodnia

: 25 cze 2021, 13:50
autor: Jabłko
A czy w waszej przychodni funkcjonuje elektroniczne zarządzanie dokumentacją? Według mnie, to podstawa dobrej organizacji pracy lekarzy, jak i rejestracji. Bez tego robi się zbyt duże zamieszanie, co prowadzi później do opóźnień lub zaginięcia jakiś badań.