Strona 1 z 1

Budujemy nowy dom

: 20 maja 2021, 6:14
autor: Watoła
Jestem na etapie projektowania własnego domu w ogródku. Interesuje mnie teraz sprawa ścieków. Wiecie może jak to załatwić? Czytałem w sieci, że przydomowa oczyszczalnia ścieków może być tu dobrym wyjściem. Macie coś takiego u siebie? Podobno oni https://geo-test.pl/ są najlepsi w montażu takiego systemu. Zastanowię się i może skorzystam z tych usług.

Re: Budujemy nowy dom

: 20 maja 2021, 6:15
autor: Violuś
Pamiętajcie by budując dom - projekt jaki wybierzecie nie zawierał kompromisów - bo po co. W internecie jest cała masa projektów budowlanych i przecież w końcu któryś nam się spodoba. Koleżanka z pracy buduje właśnie dom i projektu szukała gdzie tylko można - w całym internecie a znalazła go na stronie firmy Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ ,gdzie dodatkowo oprócz projektu budowlanego dostała pakiet projektów dodatkowych o wartości ponad 1.6 tys. zł - w tym projekt szamba oraz altany. To całkiem spore oszczędności.

Re: Budujemy nowy dom

: 21 maja 2021, 20:40
autor: kazna
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań wystarczy klik https://flizy.com.pl/

Re: Budujemy nowy dom

: 28 maja 2021, 12:12
autor: użytzwa
Uważam, że dom powinien zostać ukończony za 4 lata. W pierwszym roku fundacja w drugim roku lifting, a dopiero w trzecim wykonujesz wszystkie czynności, które najlepiej byłoby wykonać po wprowadzeniu się do domu i jesteś zrelaksowany, a już w czwartym roku możesz się zrelaksować i cieszyć Twój dom

Re: Budujemy nowy dom

: 02 cze 2021, 10:20
autor: użytzwa
Przydomowa oczyszczalnia ścieków to bardzo fajne rozwiązanie, bo można wykorzystać drugi raz "brudną wodę" do np podlewania ogrodu. Ogólnie, jeśli środki na to pozwalają, to bym brał - tylko pamiętaj, aby wliczać nie tylko koszt zakupu i montażu, ale także ekploatacji! Nie wiem ile takie oczyszcalnie zużywają prądu i też jak często trzeba je czyścić, konserwować czy wymieniać na nowe? Pamiętam, jak raz nie zastanowiłem się i budowałem ogrzewanie podłogowe. Zamówiłem i kupiłem, ale jakoś nie pomyślałem, że płytki do łazienki powinny być odporne na większą temperaturę i popękały :D No ale mądry po szkodzie, teraz już to wiem ;)

Re: Budujemy nowy dom

: 04 cze 2021, 12:05
autor: żanna1
Budowę domu trzeba zacząć od znalezienia projektu gotowego lub zamówienia indywidualnego. W tym pomoże Wam biuro projektowe, inżynierskie, architektoniczne Wrocław: https://zarzycki-konstrukcje.pl/ . Jest to firma, która od lat świadczy tego typu usługi. Polecam się z nimi skontaktować.

Re: Budujemy nowy dom

: 12 cze 2021, 15:33
autor: Stasią
a czy ktoś z was interesował się tematem zbiorników buforowych ? zastanawiam się właśnie nad montażem takiego zbiornika, wstępnie dużo informacji na jego temat znalazłam na stornie https://rynekinwestycji.pl/do-czego-slu ... e-dowiesz/

Re: Budujemy nowy dom

: 13 cze 2021, 16:19
autor: Kónarska32
U nas w biurze dobrze pasują stylowe drzwi inovo https://www.vox.pl/drzwi-vox-inovo. Zostały zaprojektowane tak, że doskonale tłumią dźwięki co w biurze może się okazać bardzo potrzebne. No i wiadomo są to drzwi o solidnej konstrukcji. Myślę, że przy wyposażaniu biura warto na to zwrócić uwagę.

Re: Budujemy nowy dom

: 08 lip 2021, 13:46
autor: Mamiźć
Jeżeli masz w planie budowę domu a Ty kompletnie nie masz na niego pomysłu to polecam w takiej sytuacji zatrudnić firmę od takich projektów. Ja z takiej opcji skorzystałem i skontaktowałem się z firma https://www.bozart.pl/oferta-dla-klient ... idualnych/ . Firma BOZART z Warszawy wykonała dla mnie świetny projekt zgodny z moimi oczekiwaniami .

Re: Budujemy nowy dom

: 11 lip 2021, 18:44
autor: aśka098
To świetnie, że chcesz zdecydować się na budowę nowego domu. Nie wiem czy słyszałaś, ale ponoć w planach jest jakaś nowelizacja, która ma na celu uproszczenie zasad stawiania nowych budynków nawet do 70 metrów. Moim zdaniem to naprawdę bardzo dobra informacja.
___
sklep meblowy online